1

Subiect: valislorita + sau - decideti voi

oferta
3 plantute de anubias nana petite ( 5-6 frunze fiecare) si microsorum pteropus windelow (tufa cu 15-20 frunze) = pret 25 lei + transport posta romana(7 lei)

marfa

2

Re: valislorita + sau - decideti voi

Ai solicitat o fotografie cu ce urma sa cumperi avand in vedere ca urma sa faci o tranzactie prin posta?

Re: valislorita + sau - decideti voi

Nu inteleg nemultumirea...nu sunt plantele in regula? nu au cel putin numarul de frunzulite enumerate de mine fiecare in parte? Cititi inca o data oferta mea si cercetati cu atentie dupa care imi spuneti cu ce am gresit...
-anubias nana petite este o planta micuta fata de celelalte genuri din aceeasi specie, de asemenea si microsorum pteropus windelow, ca urmare nu inteleg "aluzia" la ruleta...(ca masuratoare)

  Imi cer scuze daca dumneavoastra considerati ca v-am nedreptatit dar pur si simplu am crezut ca stiti despre ce plante e vorba in oferta.

  In orice caz va doresc o zi buna tuturor!

4 Editat de tibi59 (2012-08-30 20:37)

Re: valislorita + sau - decideti voi

colega, daca tu consideri ca aceste plante sunt ok,(ai fi dat bani pe ele) atunci eu iti multumesc
cat despre plante tot am cautat poze de la acvariul meu pe cand era plantat sa vezi cum aratau pe la mine (dar invati si eu)