1 Editat de sTTTk (2012-09-11 15:50)

Subiect: feedback sTTTk

Va salut.

Cu scuzele de rigoare deschid chiar eu acest topic de feedback deoarece am fost intrebat un coleg de ce nu am nici un topic de feedback deschis.
Colegul doreste sa achizitioneze un produs de la mine si se intreaba de seriozitatea mea.
In consecinta, rog colegii care au facut tranzactii cu mine si ma cunosc sa isi spuna parerea vis-a-vis de produsele vandute de mine, cat si despre persoana mea.

Cu stima,
Gabi(sTTTk)

Multi vad, putini cunosc !

2 Editat de costyy_78 (2012-09-11 15:54)

Re: feedback sTTTk

Tot respectul pentru sTTTk :fok   super baiat! smile

3

Re: feedback sTTTk

Subscriu... Gabi merita toata increderea !!!  :sok

4

Re: feedback sTTTk

:apl pentru STTTK

super coleg


tot respectul pentru el

catalos

5

Re: feedback sTTTk

Un mare + si de la mine

6

Re: feedback sTTTk

se mai adauga inca un + din partea mea smile

The woman- not every monster live in the wild

7

Re: feedback sTTTk

Un 10 + cu intarziere si din parte mea .Super de treaba cu toate ca am ramas dator la el

Re: feedback sTTTk

salut
hmmm ce sa zic...eu am luat de la tine niste pestisori care traiesc bine mersi deci un 10+. Super de treaba sfaturi despre ce si cum sa faci sa fie ok  :apl

Re: feedback sTTTk

Pufi, mare baiat  lol  lol  10+

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

10

Re: feedback sTTTk

hai Gabi sa nu te laude numai bucurestenii
:apl  :apl  :apl

11

Re: feedback sTTTk

Uite, m-am mutat special din Bucuresti, pentru o jumatate de ora lol  ca sa spun si eu ceva de bine despre Gabi. Un baiat de nota... maxima! Rar mi-a fost dat sa intilnesc un om atit de pozitiv si agreabil! ^:)^
   Sper sa nu se schimbe, pina cind ma intorc in Bucuresti! lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

12

Re: feedback sTTTk

Respect si de la mine!

Te salut Gabi.

13

Re: feedback sTTTk

Va multumesc. Deja rosesc. Va spun cu mana pe inima ca am cunoscut oameni de mare caracter care au aceeasi frumoasa pasiune numita acvaristica, cu unii din ei fiind si prieten bun.

Multi vad, putini cunosc !

14

Re: feedback sTTTk

sTTTk A scris:

Va multumesc. Deja rosesc.

   Lasati omu' in pace... ati tabarat toti pe el asa, deodata!

15

Re: feedback sTTTk

Sunt sigur ca problema nu vine de la Gabi,imi pare rau pentru paguba ta.

16 Editat de sTTTk (2013-02-12 18:06)

Re: feedback sTTTk

Bradu A scris:

Buna ziua dragi colegi!
Acum 2 saptamani am cumparat de la userul sTTk un reductor dennerel profi care in poze arata ca mergea.Ieri insa cand l-am pus pe butelia incarcata ,reductorul nu-mi afiseaza presiunea din butelie.Domnul da vina pe transport insa consider ca nu cei de la posta au fost vinovati ci dansul care nu l-am impachetat suficient de bine,cu toate ca s-ar putea ca reductorul sa fi fost deja defect.
Dau acest feedback deoarece am dat o suma considerabila de banii pe el cand as fi putut sa economisesc acea suma si mi-as fi luat un reductor nou.
Aveti grija.

Exact cum ti-am scris si pe PM, decizia de a imi da acest feedback iti apartine.
Eu personal nu ma simt vinovat pentru nimic deoarece :
1. nu am dat nici o teapa in viata mea nimanui
2. din pretul de vanzare de 250 lei, la cererea ta am mai scazut 20 lei fara sa comentez
3. puteai alege orice alt mijloc de transport, nu posta romana
4. in poza cu anuntul meu de vanzare se vede clar ca reductorul era montat pe fosta mea butelie si afisa presiunea din butelie de 55 bari
5. la impachetat am folosit 1 punga cu bule + 2 plicuri mari, din care 1 plus in doua, deci zic eu destul de bine ambalat
6. sunt persoane care au fost la mine acasa sa ia diverse si au vazut sistemul care functiona ireporsabil
7. a fost ultima data cand mi-am calcat principiul de a nu mai trimite in tara diverse lucruri fara sa le probez
8. eu nu am acuzat nimic de genul : manevrare defectuoasa, necunostinta sau rea vointa.

Inca 1 data spun ca imi pare rau pentru inconvenient insa eu nu ma consider vinovat de nimic, iar persoanele care ma cunosc stiu ca nu ma tin de ''prostii''.
link anunt (se pot vedea poze cu reductorul) :
http://www.acvariidevis.ro/forum/topic/ … nt-inchis/

Multi vad, putini cunosc !

17

Re: feedback sTTTk

Incep cu o intrebare: vei continua sa cumperi bunuri, in sistemul in care ai facut-o de data asta?
   Inchei cu o afirmatie: singurul lucru care i se poate reprosa lui Gabi, este probabil ambalarea necorespunzatoare, in rest, asa cum il cunosc eu, este deasupra oricaror banuieli. Te-ai intrebat ce s-ar fi intimplat, daca vindea reductorul in Bucuresti? Crezi ca s-ar fi expus riscului sa vinda ceva defect?
   Sint sigur ca iti va da banii inapoi, daca asta doresti si astfel sa te lamuresti ce fel de om este.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

18

Re: feedback sTTTk

Super baiat,super caracter.Putini colegi pe forum cum este Gabi (si cu mine,bineinteles  lol  lol  lol  ),il cunosc de ceva timp si vorba domnului Radu sper sa ramana la fel.Nu cred ca ar fi vandut el ceva defect,mai mult ca sigur este vina celor de la posta.Ce ai cumparat tu,trebuia sa fi ales o firma de curierat pentru transport.O zi buna.
10+ pentru Gabi. :sok  :sok

0773797258

19

Re: feedback sTTTk

Bradu A scris:

Desigur ca nu voi mai cumpara inainte sa cer poze si sa vad cum e ambalat produsul.Eu si la niste amarate de plante pun o cutie de carton si niste ziare fiind vorba de doar cateva zeci de lei da apoi la 230 de lei.Infine oricum de la colegul nostru probabil nu am sa mai cumparEu abia reusesc sa-mi intretin pasiunea si mai arunc si baniii asa.....Vad oricum ca toata lumea ii tine partea colegului.Sa fie asa cum spuneti.O zi buna in continuare!

   Scuza-ma dar in continuare, esti naiv! Cum sa vezi poza si ambalajul? Poza poate fi facuta unui obiect similar dar in buna stare si tie sa ti se trimita unul stricat...
   Ambalajul poate fi vazut inainte de primirea coletului in aceleasi conditii, doar cutia o poti aproba sau nu, restul, ce se afla la interior, este surpriza, vezi dupa ce platesti coletul si-l desfaci...
   N-ar fi mai bine sa-ti cumperi cele necesare, din orasul tau de resedinta?
   Descrie un pic ambalajul in care ai primit reductorul!
   Nu tinem partea nimanui, este posibil sa ai dreptate in ce spui dar parerea noastra despre userul sTTTk, liber exprimata, este alta. Ne dai voie?

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: feedback sTTTk

Domnule Bradu imi permit sa va atrag si eu atentia asupra unul lucru: daca transportul este motivul din cauza caruia a intervenit defectiunea aparatului, rizido-pericoulul acestui transport va incumba. Eu as incepe cu o reclamatie pentru manipulare necorespunzatoare la posta, reclamatie insotita de ambalajul in care colegul nostru v-a trimis produsul. De cele mai multe ori credeti-ma ca acei angajati joaca fotbal efectiv cu coletele.

Succes!

Audaces fortuna juvat semper fidelis

www.acvariidevis.ro/forum/topic/14092