21

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Prezent !

Multi vad, putini cunosc !

22

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Salut, imi anunt si eu prezenta pentru aceasta intalnire smile

23

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

un loc unde sa nu fie muzica data foarte tare, sa ne auzim... :-

24

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Daca va hotarati asupra unui loc de intalnire vin si eu.

25

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

xgrec A scris:

Daca va hotarati asupra unui loc de intalnire vin si eu.

Cu siguranta ne vom hotara asupra unui loc, asteptam insa mai multe propuneri si poti incepe chiar tu.  smile

Te asteptam cu placere !

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

in vama veche. :noroc

Gratis nu exista,ieftin nu rezista

27

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Depinde ce vrea fiecare, colega Aryna a punctat bine - sa nu fie muzica la maxim. La iesirile cu colegii de munca am rezervat terasa de la Maxx fara probleme, Open Pub iarasi are o terasa frumoasa, avem si pentru fitosi terasa Embassy unde preturile sunt decente pentru o terasa de la Romana. Las lista deschisa si pentru altii.

28

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Ok, s-a notat... alte propuneri, alti doritori sa participe ?  wink

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Daca eram si eu in Buc veneam cu mare placere. Dar nu se stie.....Petrecere frumoasa si va invidiez  :noroc

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Salutare tuturor!

  Semnez si eu condica de prezenta, daca revin in timp util in Bucuresti!  :melc  S-a gandit cineva la ora de rendezvous? (sper sa fie mai pe seara) :pls

Kind regards,
  Eugen

(^) salty issue

31

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

daca e seara dupa ora 19:00 m-as strecura si eu printre voi big_smile  ^:)^

Where My Shrimps At?

32

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Deoarece este situat in centru, un loc de unde exista legaturi cam spre toate zonele Bucurestiului, propun ca loc de intalnire... tot vechiul loc.
Locatie Bucuresti, Centrul vechi, RESTAURANTUL OKTOBERFEST - str. Selari nr. 9.
Ora de intalnire va fi undeva 18.30 - 19.00. Eu voi veni acolo incepand cu 18.30.  smile

Am actualizat lista cu cei dornici de participare. Asadar si prin urmare:

acvariidevis
Baracuda
Balamuc MAC
danutz
danielt
marian.gulie
aryna
lucian
pasi_une
dan.matei26
sTTTk
zvarr
xgrec
cichlidzone
knox38
...subsemnatul

Sper sa nu fi omis pe cineva. Daca am facut-o, sa fie cu iertare.  smile

33 Editat de sTTTk (2012-09-25 22:48)

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

George cred ca ai vrut sa zici curtea sticlarilor-beraria timisoreana, de la oktoberfest am coborat pt ca era foarte mare galagia si nu ne puteam intelege wink

Multi vad, putini cunosc !

34

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Corect, ai dreptate, Gabi !
Locatia propusa este Curtea Berarilor, care este alaturi de Oktoberfest. !

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

sTTTk A scris:

George cred ca ai vrut sa zici curtea sticlarilor-beraria timisoreana, de la oktoberfest am coborat pt ca era foarte mare galagia si nu ne puteam intelege wink

Asta micu' de cand are discusi a inceput sa gandeasca mai limpede, este mai calculat, asa da, ti-am zis eu ca trebuie sa te apuci de acvaristica  lol  lol

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

36

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Ce sa fac si eu Florine, am zis sa ma apuc acum cat sunt mic si beau laptic  :pp
Dupa cum a strigat George catalogul, ma pregatesc sa plec iar la 12 acasa  lol  :noroc

Multi vad, putini cunosc !

37

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

tot acolo vroiam si eu sa propun.curtea sticlarilor.am asa un chef sa beau o bere dupa noaptea grea de ieri cu meciu sad  .dar ma uit la acvariu si ma mai linistesc smile))

0749.650.678

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Ciprian01 m-a rugat sa il anunt si pe el prezent, din pacate s-a mutat curand si nu are internet, asa ca il poti trece pe lista. Iar astia cu berea, voi credeti ca mergeti la nunta, mai baieti  lol  lol  lol  :noroc

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Lucian, importatorul Seachem in Romania, partenerul si prietenul nostru a promis ca va fi prezent la aceasta intalnire, cei care au intrebari despre produsele ce au fost aduse sau despre cele care le doriti in tara noastra va asteptam cu lista de intrebari (asta cu lista de intrebari sa nu ii spuneti ca o stiti de la mine)  ^:)^  ^:)^  ^:)^
Domnul George este rugat sa actualizeze lista, iar cei care inca se mai gandesc daca sa vina sau nu, va spun de acum ca veti regreta daca nu sunteti prezenti, din aceste intalniri nu avem decat de castigat indiferent daca suntem acvaristi incepatori sau consacrati.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

40

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Ma bucur sa vad ca suntem din ce in ce mai multi. Salut prezenta printre noi (cred ca este o noutate) a unui reprezentant al unei firme de prestigiu in domeniu. Acest lucru nu poate decat sa ne bucure.
Asadar, cum spunea Gabi, sa purcedem la strigarea catalogului smile  :

acvariidevis
Baracuda
Balamuc MAC
danutz
danielt
marian.gulie
aryna
lucian
pasi_une
dan.matei26
sTTTk
zvarr
xgrec
cichlidzone
knox38
ciprian01
Lucian
...subsemnatul

Lista ramane in continuare deschisa, fiecare noua dorinta de participare fiind primita cu bucurie, indiferent daca primul acvariu l-ati cumparat ieri sau acum 20 de ani. smile