1

Subiect: Salut!

Desi am avut tot timpul un acvariu (de vreo 30 si de ani .. ), de-abia acum m-am hotarat sa trec la ceva mai serios. Am un 54L populat, un 130L la ciclat si un peste 250L in proiect. Cele mai mici nu conteaza...

Re: Salut!

Bine ai venit! Poti sa dai mai multe detalii si ceva poze.

Re: Salut!

Bine ai venit Valentin!

Re: Salut!

Bun venit Vali! Nu ar fi rau totusi, chiar daca nu conteaza, sa pui niste poze sa iti vedem si noi colectia, poate mai furam cate o idee, poate mai imbunatatesti ceva prin ele in urma carcotelilor... Proiectul se vrea a fi un acvariu de ...?
PS: Peste 250l inseamna si 1000l  big_smile

5

Re: Salut!

Salut si bine ai venit Vali, asteptam mai multe informatii si niste poze  :fok , succes!

PS: 1000 l .... ce bine suna.... smile)  :flove

Where My Shrimps At?

Re: Salut!

Bine ai venit ! Este bine ca te-ai hatarat sa treci la ceva mai serios.  :fok

Re: Salut!

Bine ai venit pe forum.
     I-ti vind un pont:oricat de mare o sa ai un acvariu in viitorul apropiat
tot o sa tanjesti la altul mai mare.
   Sa ai bafta la noul proiect.
   Numai bine!

Re: Salut!

Dancesc Octavian A scris:

Bine ai venit pe forum.
     I-ti vind un pont:oricat de mare o sa ai un acvariu in viitorul apropiat
tot o sa tanjesti la altul mai mare.

Eu sincer nu am inteles nimic. Incepand cu despartirea lui iti, pana la acel pont neutral... care e aplicabil in orice domeniu in cazul oamenilor cu putina ambitie: oricat ai, vrei mai mult.
Sa revenim, succes cu noul proiect!

9

Re: Salut!

mirceajifcu A scris:
Dancesc Octavian A scris:

Bine ai venit pe forum.
     I-ti vind un pont:oricat de mare o sa ai un acvariu in viitorul apropiat
tot o sa tanjesti la altul mai mare.

Eu sincer nu am inteles nimic. Incepand cu despartirea lui iti, pana la acel pont neutral... care e aplicabil in orice domeniu in cazul oamenilor cu putina ambitie: oricat ai, vrei mai mult.
Sa revenim, succes cu noul proiect!

   Mai, dar rau mai esti, dom' doctor! lol Trecind peste acel "iti", omul a vrut sa fie spiritual si dupa parerea mea, chiar a reusit! Nu cumva, oamenii despre care vorbesti, s-ar incadra mai degraba in categoria "nesatui"? lol  Ambitia este una, lipsa masurii este alta!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

10

Re: Salut!

dany112004 A scris:

Bine ai venit! Poti sa dai mai multe detalii si ceva poze.

Inca in lucru, incet dupa posibilitati. Lampa si un filtru nou vin saptamana aceasta, urmeaza si ceva imbunatatire a decorului. Prima grija a fost sa mut carasii intr-un spatiu adecvat, se cam chinuiau in 60L.

http://www.youtube.com/watch?v=GCP-8jQ1VbA

11 Editat de vale (2012-10-02 21:21)

Re: Salut!

knox38 A scris:

Salut si bine ai venit Vali, asteptam mai multe informatii si niste poze  :fok , succes!

PS: 1000 l .... ce bine suna.... smile)  :flove

Peste 250 ar insemna cam 300!  smile Dar ... cine mai stie!

Va multumesc pentru urari! :noroc