21

Re: Buturuga Capoasa

Nici un rezultat  cu buturuga, am dat gauri ceva groase si am batut pietre in ea sa se umple gaurile ,dar tot pluteste cred ca renunt la ea .Am peste 30 zile de cand o tin in butoi. :sevil

22

Re: Buturuga Capoasa

Se pare ca D-l Radu avea dreptate ca sunt lemne care nu se scufunda niciodata ... big_smile

23

Re: Buturuga Capoasa

Cred ca da o sa o mai las cel mult 2 saptamana daca nu da semn de oboseala o arunc big_smile

24

Re: Buturuga Capoasa

johnny A scris:

Cred ca da o sa o mai las cel mult 2 saptamana daca nu da semn de oboseala o arunc big_smile

Daca buturuga este deosebit de frumoasa si tu esti creativ, exista metode s-o poti folosi...

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: Buturuga Capoasa

Ai nimerit bine titlul postului, chiar ca e capoasa  lol Pune o poza sa vedem si noi buturuga.

26

Re: Buturuga Capoasa

Buturuga sa hotarat sa plece la gunoi,nu avea nici un gand sa se umple cu apa asa ca am renuntat la ea .Multumesc de sfaturi :apl

27

Re: Buturuga Capoasa

Macar daca puneai o poza sa vedem si noi cu cine te-ai chinuit atat timp  big_smile

28

Re: Buturuga Capoasa

Sincer mam inervat rau si nu mia mai trebuit sa o mai fotografiez.Oricum era zdravana de mare

29

Re: Buturuga Capoasa

Dar tot nu ai aflat din ce lemn era?

30

Re: Buturuga Capoasa

era un lemn rosiatic-maro !ca am dat in ea gauri si am bagat pietre in ea sa fie mai grea.

31

Re: Buturuga Capoasa

Pai daca tot s-au cules viile, baga si tu tarnacopul si scoate una  big_smile

32

Re: Buturuga Capoasa

lol .Am vazut una la petshop frumoasa poate sambata o iau.