1

Subiect: Donez Endleri (toti)

Salutare,

Revin cu o donatie exclusiv valabila membrilor forumului AdV.

Vreau sa resetez un acvariu in care am o populatie de Guppy Endler BlackBar. Nu sunt N dar sunt luati de la cineva care ii avea de la Emil Visan. Eu i-am tinut intr-un acvariu separat in care nu se puteau corci decat cu crevetii sau plantele. Sper ca n-au reusit performanta asta big_smile

Populatia consta in diferite stadii de dezvoltare, de la pui de o saptamana pana la adulti predominant femele. Am un numar aproximat ochiometric de 30 de indivizi si caut sa-i dau pe toti. Din lipsa de sex tare nu pot garanta ca luati o pereche deci preferat este sa-i ia cineva pe toti. Daca sunt doritori sa joace la loterie dau si "pe neve" in cantitati mai mici.

Locul de intalnire este parcarea Billa/Dr. Taberei daca nu am specificat. Ne putem vedea si in alta locatie din apropiere. Intervalul orar preferat este 19:30 - 20:30

Nu-mi pierdeti timpul stabilind intalnire si din orice motiv nu anuntati ca nu mai puteti ajunge. Dati bip si sun inapoi daca este nevoie. Prefer sa nu-mi bat joc de cei cu care stabilesc sa ma intalnesc si ma astept la reciprocitate.

Anunt valabil numai pentru Bucuresti, contact numai prin PM cu exceptia celor care au mai tranzactionat cu mine si ma pot contacta telefonic direct.

2

Re: Donez Endleri (toti)

Rezervati pana maine.

3

Re: Donez Endleri (toti)

Pestii s-au dat. Multumesc Acvarii de Vis pentru gazduire! Se poate inchide!