1

Subiect: Salutare !!!!

Salutare ,am si eu o rugaminte  la voi care stiti mai bine am un beta de cateva zile.  de 2 zile nu mai mananca,este bleg asa nu mai are vlaga in el cum avea si  pe spate am observat azi, ceva dar nu  este rana s-au zolzii luati, este culoarea luata ca solzii sunt pe el ce are se ridica la suprafata si cade singur asa in jos de la coada parca il trage ceva in jos. ma puteti ajuta eu cred ca este bolnav ca mai mult sta la fund pe nisip  ..cu mult respect pentru toti

2

Re: Salutare !!!!

ami cer scuze de inca o postare cu pozele dar nu au mers de prima data ,

3

Re: Salutare !!!!

Salutare din pacate nu ma putut ajuta nimeni si beta a murit 3 sferturi sa luat culoarea dupa ia si nu am avut ce sa ai fac , intre tipm in fiecare zii aproape gasesc cate un peste mort dc? nu stiu azidimineata am gasit o femela gupa moarta m-am uitat la ea fara pete pe ia  , fara altceva  ,arata foarte bine fara urme de lovituri etc... nu stiu ce sa ma m-ai fac ? am cumparat Verde de Malachit si Matefish ce spuneti sa pun asa ceva in acvariu? nu stiu ce sa ai fac s-au altceva ce pot pune in el ca un fel de tratament ? Va rog mult sa ma ajutati.

Re: Salutare !!!!

Schimb de apa, 40%!