Re: Amazon, versiunea nano

Cei care mai aveti cate ceva de impartit pe alte forumuri va invit aici sa faceti imparteala  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  Taticu' taie in carne vie  ^:)^  ^:)^  ^:)^  apoi pune sare pa rana ca tot imi plac mie acvariile de apa sarata  ^:)^  ^:)^  ^:)^  Sarbatori Fericite  :apl  :apl  :apl

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Amazon, versiunea nano

xr1140 A scris:

eu as ruga un moderator sa curete threadul de offtopicuri (eventual sa le mute in threadul de feedback), eu urmaresc threadul pentru pesti si evolutia acvariului in cauza si nu pentru balacareli personale, fondate sau nu.

imi pare rau insa un moderator nu poate fi menajera nimanui, cei care au facut mizerie ar trebui sa isi ceara scuze, iar cu capul plecat ar trebui sa isi faca curat la locul de munca, nu crezi?

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

63

Re: Amazon, versiunea nano

Defapt stefan nu incerca sa "spele rufele murdare",ci sa atraga atentia asupra unui user in legatura cu tranzactiile.Faptul ca discutia a deviat e cu totul alta poveste.

The real thing is never what you think it will be...

Re: Amazon, versiunea nano

din pacate aici este un forum de acvaristica, pentru balacareli doritorii sunt invitati la otv in direct si senzational cu dd  ^:)^  ^:)^  ^:)^ .
multumesc pentru intelegere

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

65

Re: Amazon, versiunea nano

lasand la o parte toata balacareala eu vreau sa vad ceva update-uri.

ce mai fac juniorii ?