1

Subiect: Va salut!

Ma numesc Macovei Tudor, 27 ani, de meserie ing. piscicol, municipiul Falticeni.
Ma bucur ca am gasit acest forum si sper sa facem schimburi de experienta cat mai folositoare tuturor.

Acvariul este proaspat setat si se poate vedea in link-ul urmator: http://www.220.ro/0RjjnJBCdx/Videoclip

2

Re: Va salut!

Salut si bine ai venit smile aa si sarbatori fericite smile
din videoclip,acvariul arata foarte bine smile foarte verde si foarte frumos
cred ca folosesti Co2 de ai plantele asa verzi si sanatoase big_smile
backgroundul arata super,se potriveste perfect big_smile
un lucru de mentionat :incearca sa pui 2 vallisneria gigantea langa filtru ca sa il acopere,sa vezi ce bine o sa arate

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

3 Editat de Tudor (2009-12-28 02:01)

Re: Va salut!

@aqua aici ai dreptate filtrul trebuie mascat...setup-ul  este nou si mai am multa treaba la el....recunosc
CO2 folosesc doar lichid de la easy life carbo...din punctul meu de vedere nu se compara cu "bomba" CO2.

4 Editat de cardone (2009-12-28 13:20)

Re: Va salut!

Bine ai venit tudor, sper sa colaboram, tinand cont ca suntem numai la 20 km distanta unul de celalalt, si pentru ca suntem   in plin sezon de sarbatori iti urez sarbatori fericite cu sanatate si tot ce-ti doresti in noul an si nu numai, sa se implineasca. APA LIMPEDE!

Natalie Cardone "Hasta Siempre - Comandante Che Guevara"

5

Re: Va salut!

ohoho! ce face domnul cardone?
ma bucur ca te gasesc aici.

6

Re: Va salut!

Salut. Ne intalnim si aici? big_smile
Parca erai cu pestii mai ciudati, ai revenit la "clasici"? smile

7 Editat de Tudor (2010-01-08 17:21)

Re: Va salut!

Eii...asta e linistea dinaintea furtunii tongue

Re: Va salut!

Salutare Tudor si bine ai venit printre noi. Felicitari pt. acvariu foarte frumos !!!  big_smile

http://www.youtube.com/watch?v=0W_XQHlYts8

9

Re: Va salut!

Buna Tudor!

Acvariul in asamblu si plantele arata foaaaarte bine!
Dar cred ca cei mai norocosi vor fi pestii tai... tinand cont ca esti ing. piscicol, cred ca ne vei sprijini pe toti in caz de doamne fereste , tratamente..
smile:):)
Fauna va fi cea mai castigata, dar si noi la fel...:D
Astept si voi urmari interventiile tale, mai ales cele legate de necazurile provocate de boli.

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

10

Re: Va salut!

Salut Tudor bine team gasit.

11

Re: Va salut!

frumos si destul de verde acvariul tau. Bravo! apreciez mult ce`mi lipseste mie..in cazul asta plantele smile

Etiamsi omnes, sed non ego.

12

Re: Va salut!

Bine ai venit ! Frumos acvariul, parca l-am mai vazut pe undeva...