1

Subiect: ???Ancistrusi... mulatri...???

Nu stiu cît de multe spune titlul acestui subiect, însa ceea ce nu înteleg eu, devine o enigma (pentru mine cel putin)...
Într-un acvariu de reproducere, am pus o femela de ancistrus alb voalata si un mascul de L144... m-am gîndit ca voi scoate ceva alb voalat cu ochii albastri, dar... stupoare!!! Puiutii, nu sint multi, par voalati dar,... toti sînt: NEGRI!!! Nu-mi explic, de aceea apelez la cunostintele sau la presupunerile voastre. Poate reusim sa dam un raspuns acestei dileme... Multumesc!

My advice is free and worth every penny.

2

Re: ???Ancistrusi... mulatri...???

gena din spate isi spune cuvantul....

3

Re: ???Ancistrusi... mulatri...???

La ceva de genu ma gîndeam si eu... dar totusi: TOȚI?

My advice is free and worth every penny.

Re: ???Ancistrusi... mulatri...???

masculul din spate a fost viril  lol  lol  lol  lol

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

5

Re: ???Ancistrusi... mulatri...???

În poza de avatar, sînt 2 masculi de ancistrusi albi cu ochii rosii. Sînt încă mici, nu cred ca stiu ei ce e aia activitate... lol

My advice is free and worth every penny.

Re: ???Ancistrusi... mulatri...???

Gabry3ll, doar de curiozitate, tu ai diacritice doar la "î"? big_smile

7

Re: ???Ancistrusi... mulatri...???

Ancistrus A scris:

Gabry3ll, doar de curiozitate, tu ai diacritice doar la "î"? big_smile

De ce...? Nu văd legatura...  hmm

My advice is free and worth every penny.

Re: ???Ancistrusi... mulatri...???

Gabry3ll A scris:

De ce...? Nu văd legatura...  hmm

   Ma gandeam ca ai o tastatura speciala, dar vad ca m-am inselat... ai diacritice si pentru "ă" lol

9 Editat de Gabry3ll (2012-11-22 21:29)

Re: ???Ancistrusi... mulatri...???

Am pentru că-mi permit!  tongue
Mai bun era un răspuns direct la subiect decît atîta gargară referitoare la modul meu de scriere...
Așteptam din partea ta un cu totul alt răspuns, nickname-ul te recomanda... dar atîta ști -  atîta spui...
Celorlalți le mulțumesc!  ^:)^
Se poate închide, vă rog frumos! Nu-și are rostul...

My advice is free and worth every penny.

10

Re: ???Ancistrusi... mulatri...???

Gabry3ll A scris:

Mai bun era un răspuns direct la subiect decît atîta gargară referitoare la modul meu de scriere...
Așteptam din partea ta un cu totul alt răspuns, nickname-ul te recomanda... dar atîta ști -  atîta spui...

   Gargara negargara nu sunt obligat sa raspund ideilor tale traznite cu "ancistrusi mulatri", doar eram curios sa aflu de ce nu folosesti toate diacriticele daca tot scrii cu ele... dar conform ultimului tau raspuns am aflat, incerci sa te educi, felicitari!