21

Re: MBI aquarium

Da, m-am gandit ca era problema din cauza marimii, fiind de 8MB.Acum daca tot m-ai ajutat tu cu postarea o lasam aceasta asa,dar te rog spune-mi care este limita sa stiu sa ma incadrez cu urmatoarele.
Multumesc.

22 Editat de bogdivaio (2012-11-27 18:05)

Re: MBI aquarium

Un coleg si-a achizitionat recent un aprat foto Nikon DSLR D3200  si s-a jucat putin cu aparatul sa se mai invete cu setarile reusid sa faca o poza zic eu destul de reusita unui exemplar de guppy din acvariu.  :noroc

Re: MBI aquarium

Daca nu ma insel maxim 2 mb, ii poti spune prietenului tau ca atunci cand va reusi sa faca super poze acvarului si la pesti inseamna ca a invatat setarile aparatului.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

24 Editat de bogdivaio (2012-12-21 13:42)

Re: MBI aquarium

Salutare,
cateva poze cu noii locatari ai acvariului, sper sa va placa!

P.S. aceasta platforma pe care se afla forumul este de tot rahatul!

25

Re: MBI aquarium

Pozele...

26

Re: MBI aquarium

Platforma nu are nimic in neregula. Generalizarea "de tot rahatul" nu cred ca permite cuiva sa-si dea seama ce anume te nemultumeste la ea.

Mie mi se pare ca este foarte buna asa cum e ea. Se lucreaza in continuare la structura platformei, e normal sa apara probleme.

27

Re: MBI aquarium

Frumos acvariul. Ce pesti sunt aceia ?

Most Africans, when throwing a coin in a wishing well, wish for a well.

28

Re: MBI aquarium

Daniel se refera la incarcarea pozelor! si crede-ma este!, acum ce sa zic face si platforma asta suport cat poate,  o versiune mai noua ar fi buna   :sbr  , in fine...

Tind sa cred ca sunt Rosy Tetra!

29

Re: MBI aquarium

N-am avut probleme cu incarcarea pozelor, doar ca atunci cand iti pune intrebarea de verificare, nu-ti ataseaza pozele incarcate.

Asta am semnalat si eu. O alternativa ar fi sa folosesti photobucket ca sa stochezi pozele si doar pui codul IMG in postarea ta. Eu asa am facut, mai ales daca postezi aceleasi poze pe mai multe forumuri wink