1

Subiect: Acvariu 300L

300L, 120x50x50, sticla de 10 cu intarituri, capac home made, fara neoane.

Pret 350 ron.

2

Re: Acvariu 300L

Salut, ai ceva poze?

3

Re: Acvariu 300L

Sper ca nu incalc reguli daca il ajut pe colegul cu cateva poze de acum 2 luni cand acvariul era detinut de mine, l-a cumparat  acum 1 luna si din cate stiu e hotarat sa achizitioneze ceva la peste 700 litri.

Re: Acvariu 300L

Daca l-a cumparat acum 2 luni ma astept sa nu mai arate asa... asta nu inseamna ca incalci reguli big_smile Oricum, astept de la @poelinca/@razvan_tazu sau cum vrea el sa se mai numeasca, sa puna si poze cu starea actuala a acvariului (nu este obligatoriu, doar sunt curios).

5

Re: Acvariu 300L

Multumesc tonin, da, arata bine, daca se poate si poze mai recente ar fi perfect.

Off: ce pietris foloseai tonin si de unde, caut de o luna si nu am gasit culoarea asta, sper sa nu-mi spui ca-i mandao.

6

Re: Acvariu 300L

nooks A scris:

Salut, ai ceva poze?

Poze facute chiar acum, am incercat sa cuprind partile care te intereseaza mai mult, lipituri colturi ... ( atentie in pret vine doar sticla si capacul )

7

Re: Acvariu 300L

poelinca A scris:
nooks A scris:

Salut, ai ceva poze?

Poze facute chiar acum, am incercat sa cuprind partile care te intereseaza mai mult, lipituri colturi ... ( atentie in pret vine doar sticla si capacul )

8

Re: Acvariu 300L

In ce zona stai?

9

Re: Acvariu 300L

poze

10

Re: Acvariu 300L

nooks A scris:

In ce zona stai?

Mihail Sebastian cu 13 Septembrie ( la Prosper )

11

Re: Acvariu 300L

Ok, din punctul meu de vedere este ok, o sa le transmit mai departe celui care este interesat si daca se poate as dori un nr de tel aici sau pe PM sa puteti vorbi direct smile

Stima.

12

Re: Acvariu 300L

Up!

13

Re: Acvariu 300L

Se poate inchide, multumesc.