Subiect: Buna

Buna eu ma numesc Andreea si am 20 de ani sunt din judetul brasov sunt pasionata de animale si o sa fac facultatea de medicina veterinara , iubesc pestii mai ales betta si guppy am un acvariu de 60 de litrii cu 5 masculi guppy si doresc sa cumpar betta ca sa il tin intr-un acvariu de 36 litrii sper sa ne impartasim pasiunea unii la altii si sa ma ajutati si pe mine o incepatoare si viceversa pentru ca nu conteaza cui ii apartin anumiti pesti, toti sunt niste fiinte si nu trebuie sa fim egoisti sau sa nu imparatim cunostintele noastre si unora care poate nu le au pentru ca in felul asta ajutam o vietate !!

2 acvarii : 60 l guppy si 36 l betta

2

Re: Buna

salut si bine ai venit in anul nou smile
guppy sunt niste pesti foarte frumosi si colorati si numai buni pentru incepatori smile
aproape toti care au acuma acvarii cu discusi au inceput cu guppy...De ce?   sunt foarte frumosi si simpatici si au un colorit extraordinar
sunt usor de inmultit smile
sfat!!
ai grija daca vrei sa faci combinatii cu guppy,cu ce faci combinatiile smile
in rest SUCCES!

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

Re: Buna

bine ai venit imi place prezentare o sa gasesti cu siguranta oameni care o sa te ajute aici si dupa ce vei acumula cunostinte o sa mai ajuti si tu la randul tau totul este un ciclu exact ca un acvariu. asteptam si ceva poze cu pestisorii tai smile numai bine

Re: Buna

multumesc pentru primirea excelenta pe acest site nu ma asteptam sa intalnesc niste oameni asa de intelegatori si mai ales pentru punctul nostru comun acvaristica si pentru binele pestilor nostrii sper sa ne intelegem cat mai bine pentru a le oferi lor o viata mai buna decat intr-un bol de un litru .Cat despre persoanele din acest forum sper ca toate sa fie la fel de primitoare ca si cei care mi-au raspuns ! Mii de multumiri si succes tuturor de pe acest forum. Sunteti niste persoane minunate!

2 acvarii : 60 l guppy si 36 l betta

Re: Buna

buna asta cu ,,inteligenta,,! smile bine ai venit si scuze pt ca te-am dezamagit in asteptari! smile
glumeam!

Re: Buna

Bine ai venit printre noi, speram ca aici sa gasesti raspunsuri la toate intrebarile tale, iti uram navigare placuta.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Buna

Multumesc pentru urare!

2 acvarii : 60 l guppy si 36 l betta

Re: Buna

Mersi

2 acvarii : 60 l guppy si 36 l betta