1

Subiect: Pesti , plante si altele!

In urma ofertei trecute, au intervenit ceva schimbari si in bazinele mele asa ca noua lista de produse suna astfel:

PESTI:
1.Molly:
-lyra black S:2.5ron
-lyra black L:5.5ron
-clasic black S:2 ron
-clasic black L:5 ron
-clasic patat(dalmatian) S:3.5ron
2.Guppy:
-mixt:2.5 ron
-black moscow,blue moscow,red blonde : prerezervari
-leopard:3.5ron

CREVETI:
RCS-la cerere


PLANTE:
-Rotala rotundifolia
-Heteranthera zosterifolia HZ
-Ceratophyllum demersum
-Egeria densa
-Limnophila aquatica (stoc limitat)
-Limnobium laevigatum
-Cabomba caroliniana
-Bacopa cabomba
-Alternanthera splendida
-Valisneria
-Hygrophyla polysperma
-Ranunculus inundatus

Pentru alte specii de plante va rog sa imi lasati un PM si voi incerca sa gasesc cea mai avantajoasa metoda pt a onora cererile dvs. Daca doriti un pachet mai mare si una din specii imi lipseste vom discuta si sper sa gasim solutia cea mai buna de ambele parti.

Se fac livrari in tara prin POSTA ROMANA/CURIER RAPID/MAXI-TAXI/TREN/orice alta metoda va surade, cu urmatoarele amendamente:
A. Plata sa se faca in avans in contul meu , urmand ca dupa ce mi-au intrat banii pe card sa va contactez si sa stabilim ora la care sa ajunga produsele
B. La cerere produsele vor fi fotografiate / filmate in timpul ambalarii , pentru a se garanta calitatea si standardele bazinelor din care provin acestea
C. Inainte de orice livrare se face confirmarea telefonica.
D. Lista poate continua, in functie de dvs , eu ca si vanzator voi veni cu sugestii pertinente pentru a facilita tranzactia.

Sper sa ne auzim cu bine, pentru mai multe detalii ma puteti apela pe numarul de la semnatura sau imi puteti trimite un PM !

Marius C.

2

Re: Pesti , plante si altele!

:sok  :sok  :sok

3

Re: Pesti , plante si altele!

Ai permanent la vanzare pestii si plantele din anunt ?

4

Re: Pesti , plante si altele!

Nu, dar plantele au crescut mult si nu am scapat de intreaga cantitate extra, iar viviparele incerc pe cat posibil sa le imputinez, de-asta dupa cum se vede am pus la vanzare si pesti L , maturi, dintre care unele femele au si pui.

5

Re: Pesti , plante si altele!

:sok  :sok  :sok

6

Re: Pesti , plante si altele!

:sok  :sok  :sok  :sok

7

Re: Pesti , plante si altele!

Multumesc se poate inchide, stoc epuizat smile