1

Subiect: Salutari tuturor pasionatilor de acvaristica.

Ma numesc constantin si sunt din Tg.Mures am 44 de ani iar de mic copil sunt pasionat de acvaristica in decursul anilor am avut acvarii de apa dulce cu tot felul de pesti si nevertebrate momentan am un acvariu de 300 litrii plantat  iar ca sii pesti am ; scalari,plati,molii,peste cutit,neoni,gupii,guramii,xsifo,zebre,beta,si unh acvariu de 80 litrii populat cu ;ramirezi, ancistrusi rosii,pui xsifo,platii,gupii,molii,momentan poze nu am facute cu acvariile momentane dar voi face si le veti vedea dar mai am citeva poze cu perechea de discusi din 2011,de intrat pe acest sait intru de mult timp dar acum am hotarit sa ma si inscriu asa ca bine vam gasit si ape limpezi tuturor.

2

Re: Salutari tuturor pasionatilor de acvaristica.

Salut si bine ai venit!
Astept cu nerabdare poze cu ramirezii si ancistrusii rosii...
Numai bine!

My advice is free and worth every penny.

3 Editat de costi68 (2013-02-06 13:20)

Re: Salutari tuturor pasionatilor de acvaristica.

Ancistrusi rosii vorba vine sunt din cei care ii ai de vinzare dar in magazin asa sunt expusi .Multumesc de urare.

4

Re: Salutari tuturor pasionatilor de acvaristica.

Atunci, ancistrușii tăi sînt LDA16, nu Super Red cum am crezut inițial... Oricum, așteptăm și poze.

My advice is free and worth every penny.

Re: Salutari tuturor pasionatilor de acvaristica.

Bine ai venit Constantin!
  Poze poze big_smile

6

Re: Salutari tuturor pasionatilor de acvaristica.

Salutare tuturor in seara aceasta am reusit sa fac citeva poze cu pestii si voi incerca sa le pun pe forum sper sa reusesc .