1

Subiect: petre79

Azi am primit coletul care continea plante de la dumnealui... pe langa faptul ca au fost mult mai multe decat am crezut, plantele sunt extraordinar de sanatoase chiar si dupa perioada transportului prin posta.
Recomand din toata inima colaborarea cu Petre, un om deosebit.
Multumesc inca o data !

2

Re: petre79

Ma bucur ca au ajuns bine si ca  ti-au placut ....  :sok

Re: petre79

miiii de mulmiri si din partea mea.
nota 20+++++

Modestia este calitatea celor care nu au calitati.

4 Editat de georgebt (2013-03-07 12:13)

Re: petre79

Transportul prin posta a fost un dezastru,plantele au ajuns dupa 10 zile.Cand am anuntat data la care am primit plantele Petre s-a oferit sa-mi returneze banii fara a solicita acest lucru(in caz ca plantele nu ar fi fost ok).Desi nu a fost vina lui(omul si-a tinut partea de intelegere privind data livrarii) in toata aceasta perioada a fost foarte comunicativ si m-a rugat sa-l tin la curent cum decurge tranzactia.Datorita ambalarii foarte bune plantele nu au avut de suferit.Acestea erau la 25-30cm,fara alge si sanatoase.
Cu toate ca sunt la prima comanda de la el nu as fi acceptat sa-mi returneze banii pentru ca nu a fost vina lui.Am apreciat interesul manifestat si dorinta lui de a nu ma dezamagi.
Frumos caracter.Recomand.

5 Editat de ciuaua (2013-03-07 23:20)

Re: petre79

Prin prezenta va recomand acest om  care da dovada de seriozitate,punctualitate si multe altele ...recomand cu toata caldura plante de nota 200 si plus mult mai multe decat am cerut si asa plante nu am m-ai vazut curate fara alge si  foarte mari  ...Un om deosebit smile