1

Subiect: salutare tuturor

in prezent 140l  specii( melanotaenia,gupi,gurami,scalari,sifo rosu,moli,paradis) in viitor?

2

Re: salutare tuturor

nicolas A scris:

in prezent 140l  specii( melanotaenia,gupi,gurami,scalari,sifo rosu,moli,paradis) in viitor?

cum se numeste topicul " prezita-ti acvariul " 140 l si  niste pesti consideri prezentare da si tu mai multe date despre filtre iluminat dimensiuni marca bazin poze ceva sunt destul de multe de spus ....

natura un rau necesar smile

3

Re: salutare tuturor

poze ceva ?
apropo...la "sifo se zice xifo defapt ..."

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

4

Re: salutare tuturor

nicolas A scris:

unii dintre voi sunteti ca babele,stati toata ziua pe net ca sa vedeti cine ce greseste,este un sait pt schib de experiente nu sa barfim,si sa va mai spun ceva cand tineam eu pesti voi astia care trajeti atentia va jucati cu putan homoc daca sti cei homoc

Pai daca tu nu te-ai jucat in homoc si zici ca esti expert n-ai fi pus in acvariu o "ciorba de pesti".Asa ca lasa-ne,nu avem nevoie de "intrusi de nu stiu unde".Ai vocabular de homoc baiatule sau ce-oi fi.

Cele mai bune indicii despre caracterul cuiva sunt:cum trateaza pe cei care nu-i fac niciun bine si cum trateaza pe cei care nu pot riposta

Re: salutare tuturor

Lorenzo A scris:
nicolas A scris:

unii dintre voi sunteti ca babele,stati toata ziua pe net ca sa vedeti cine ce greseste,este un sait pt schib de experiente nu sa barfim,si sa va mai spun ceva cand tineam eu pesti voi astia care trajeti atentia va jucati cu putan homoc daca sti cei homoc

Pai daca tu nu te-ai jucat in homoc si zici ca esti expert n-ai fi pus in acvariu o "ciorba de pesti".Asa ca lasa-ne,nu avem nevoie de "intrusi de nu stiu unde".Ai vocabular de homoc baiatule sau ce-oi fi.

nicolas, atentie la cuvintele folosite pe acest forum, daca doresti sa vb despre acvaristica esti foarte bine venit, daca doresti sa jignesti alti utilizatori iti sugeram un alt forum unde otvismele sunt la ele acasa. Aici cuventele de baza sunt respect, bun simt si iar respect. Iti multumim de expresia "puta in.... " dar pt cultura dumneavoastra generala aici pe forum sunt ceva cunoscatori de acvaristica, unii dintre ei au chiar mai bine de 25 anisori de cand fac acest lucru. Iti multumim pt intelegere si speram ca de acum inainte sa dai dovada de maturitate Pe aceasta cale iti uram un bun venit printre noi.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

6

Re: salutare tuturor

Imi cer scuze Florin dupa cum am inteles ca tie numele, pt iesirea necontrolata ,
oricum nu o sa se mai intample.

Re: salutare tuturor

nicolas A scris:

Imi cer scuze Florin dupa cum am inteles ca tie numele, pt iesirea necontrolata ,
oricum nu o sa se mai intample.

nu face nimic cat este un caz izolat, insa aici pe forum nu doresc decat sa fie voie buna.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

8

Re: salutare tuturor

ok, mersi