Subiect: buna

daniel din timisoara  .am un acvariu juwel 60l la real sunt vreo 54l, plin cu guppy...nu mai tin numarul lor...cca 40-50...2 ancistus... decor valisneria vreo 5-6 fire,2 tufe anubia si 3 de cryptocorine affinis si cateva de egeria densa. imi place domeniu si il practic de 3 ani cu toate astea tot incepator sunt..mereu incerc sa invat si imi place sa aflu si sa ma informez mai bine inainte de a face o prostie cu urmari tragice pentru stimatele vietuitoare acvatice.

2

Re: buna

Salutare! si bun venit! ceva poze ne arati si noua?

ignoranta doare cel mai tare:)

3

Re: buna

Salut , bine ai venit, 40-50 guppy sunt foarte multi in 60 L..... spun din experienta, cateva poze totusi cu acvariul? big_smile

Where My Shrimps At?

4

Re: buna

Salut si bun venit!
Presupun ca guppy aia sunt majoritatea pui, de sunt asa multi.
Niste poze nu strica sa ne arati.
big_smile

5

Re: buna

Bun venit :sok

6

Re: buna

danielbaleanu A scris:

daniel din timisoara  .am un acvariu juwel 60l la real sunt vreo 54l, plin cu guppy...nu mai tin numarul lor...cca 40-50...2 ancistus... decor valisneria vreo 5-6 fire,2 tufe anubia si 3 de cryptocorine affinis si cateva de egeria densa. imi place domeniu si il practic de 3 ani cu toate astea tot incepator sunt..mereu incerc sa invat si imi place sa aflu si sa ma informez mai bine inainte de a face o prostie cu urmari tragice pentru stimatele vietuitoare acvatice.

Bine ai venit! Asteptam poze!. Am pus pe seama emotiei: "mereu incerc sa invat si imi place sa aflu si sa ma informez mai bine inainte de a face o prostie cu urmari tragice pentru stimatele vietuitoare acvatice". lol
   Ma gindeam ca, daca te informezi, nu mai faci nicio prostie, o eviti... lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: buna

Salut si bine ai venit!

8

Re: buna

Bine ai venit,astaptam pozele.......  wink

9

Re: buna

Bine ai venit !

Multi vad, putini cunosc !

Re: buna

Bine ai venit!