Subiect: Donez Pseudotropheus zebra o.b.

Dupa cum spune si titlul donez Pseudotropheus zebra o.b.  intre 3 si 13 cm!
Ciclizii sunt sanatosi, si femele si masculi.
   Se ridica de la mine de acasa!

Pentru detalii, tel. 0751 955 622  Eugen

(^) salty issue

Re: Donez Pseudotropheus zebra o.b.

Valabil!  Din cauza unor persoane care te pun pe drumuri si nu vin sa ia donatia ceruta (daca nu ma pot intoarce acasa in timp util) sunt nevoit sa tin pestisorii ambalati ore intregi!
   In concluzie, se donează, dar doar de la mine de acasa!

(^) salty issue

Re: Donez Pseudotropheus zebra o.b.

Oameni neseriosi? smile) Cine ar fi crezut ca exista in tara noastra... Si chiar ii  donezi? Vreau si eu 2-3... Unde, cand si la ce ora? smile

capac_acvariu@yahoo.com
da, capac din pvc si komatex, rar lampi suspendate

Re: Donez Pseudotropheus zebra o.b.

Ai in anunt nr meu, suna-ma  si stabilim!

(^) salty issue

5 Editat de irukandji (2013-03-16 16:48)

Re: Donez Pseudotropheus zebra o.b.

Nu mai sunt interesat de aceasta donatier. Nu cresc, nu vand, nu cumpar cichlide africane sau americane. Era un serviciu pt 2-3 oamen, care nu stiau de anunt si carora le intermediam gratuit intrarea in posesie si o noua casa pestisorilor. Ti-am dat datele de contact ale unuia din ei, daca binevoiesti, vb direct cu el, sunt sigur ca pustiul va fi fericit sa ii primeasca indiferent ce ii trimiti, cel din Brasov sa te sune cand ajunge, cel din Bucuresti, chiar daca mi-e prieten se descurca singur. Nu doresc niciun conflict, ape limpezi tuturor! 

capac_acvariu@yahoo.com
da, capac din pvc si komatex, rar lampi suspendate

6

Re: Donez Pseudotropheus zebra o.b.

Sper ca situatia sa nu degenereze intr-un conflict!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: Donez Pseudotropheus zebra o.b.

NOROC , anuntul este cat se poate de serios la fel si Eugen.

8

Re: Donez Pseudotropheus zebra o.b.

Incercati sa ramineti in subiect, fara insinuari si incercari de a declansa o situatie neplacuta!
   La prima tentativa de... ocolire a subiectului, sterg si-l rog pe titular sa-l reia ulterior.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: Donez Pseudotropheus zebra o.b.

irukandji A scris:
cichlidzone A scris:

Ai in anunt nr meu, suna-ma  si stabilim!

>>Catre     cichlidzone
Stare     citit Astazi 3:14:07 pm
Subiect     Salut, mai am 99 de centi tongue

Salut, daca e pe bune anuntul cu donatia de Pseudotropheus OB, zi-mi unde sa vin  pentru pestisori, la ce ora. Pot ajunge oricand , din acest moment in 1 ora paaaaana diseara la 22, cand vrei, oriunde vrei!!!

Nu te pot suna ca mai am 99 centi si nu pot sa trimit nici sms cu ei ca a trecut perioada si vreau sa incarc cu macar 6E, dar nu in acest moment. Am sa iti arat cand ne vedem, ca nu mint, daca nu ma crezi. Nr. meu este 0733 794 ***, nu ti-l dau sa ma suni ci sa vezi, cand ne vedem, daca ne vedem, ca asta e adevarul.<<

Mesajul a fost citit dar n-am primit niciun raspuns. Nici de "da", nici "nu" nici "dute-n... pt ca..." Vad ca ai pesti si de vanzare... Cum sa te sun sa cumpar? De fapt de ce ar face-o cineva... Din punctul meu de vedere, cred pana la proba contrarie, ca e un anunt neserios.  sad

  In primul rand m-ai  discreditat din start prin replica: "daca e pe bune anuntul cu donaţia..." , crezi ca am chef sa fac mişto de lume?
  Am citit mesajul, dar nu am avut timp sa raspund.
Eu lucrez in tura de noapte de la 18:30 la 2:00 si având proiecte multe la firma, a trebuit sa fac OT ( over time). Am ajuns acasa la ora 10 si ca orice om obosit m-am culcat pana la ora 14.
  Apoi aveam de rezolvat niste probleme in oras, intr-un timp foarte scurt.
    Daca erai atât de interesat găseai un telefon de pe care sa ma suni!
Despre seriozitatea mea si a anunţului pot confirma sau infirma colegii care au luat legatura cu mine telefonic!

   Inca disponibili 150 de buc de zebra o.b. !
     Kind regards,
         Eugen

(^) salty issue

Re: Donez Pseudotropheus zebra o.b.

ARE DREPTATE EU L-AM CONTACTAT SI S-A REZOLVAT CINE VREA UN LUCRU TREBUIE SA SI LUCRI PTR EL NU SA VINA PE TAVA . ASA  CA IL RECOMAND PE EUGEN  ( cichlidzone )

Re: Donez Pseudotropheus zebra o.b.

Valabil! :sok

(^) salty issue

Re: Donez Pseudotropheus zebra o.b.

Valabil!

(^) salty issue