1

Subiect: feedback pozitiv miloaleko

Multumesc userului miloaleko pentru promtitudine si calitatea produselor!un acvarist pasionat si de mare caracter!nota maxima!!!!!!!

2 Editat de miloaleko (2013-10-25 17:37)

Re: feedback pozitiv miloaleko

Multumesc Micha, imi pare bine ca esti multumit de melcisorii. Pofta buna lor si cat mai putine probleme cu acvariile pentru tine wink
Imi pare bine ca te-am cunoscut si ca am putut sa discutam despre "boala" noastra cu acvariile..

Re: feedback pozitiv miloaleko

Multumesc userului miloaleko pentru filtru e901 care merge impecabil, recomand.

http://www.acvariidevis.ro/forum/post/177164/#p177164

Re: feedback pozitiv miloaleko

Cu placere Stefan. Am colaborat de mai multe ori si eu am fost multumit de seriozitatea ta de fiecare data.

5

Re: feedback pozitiv miloaleko

Multumesc userului miloaleko pentru perechea de apistogramma sunt superbe si sanatoase. Recomand cu incredere.

Re: feedback pozitiv miloaleko

Cu placere "borsec". Imi pare bine ca iti plac si ca au ajuns la tine, unde vor avea conditii optime  :sok

Re: feedback pozitiv miloaleko

Cel mai de treaba coleg in ale acvaristicii ! multe lucruri am avut de invatat de la el ! un prieten de nadejde ! mi-a dat pana acum o gramada de plante si pesti ! pot spune ca sunt multumit ! numai bine alex ! ape limpezi !

" Ape limpezi 22ror "

Re: feedback pozitiv miloaleko

Imi pare bine Cezar, daca asta crezi despre mine. Si tu esti un baiat foarte serios pentru varsta ta. Si imi place ca te-a prins microbul, si ca am putut sa te ajut cu cate ceva  :fok Ape limpezi si tie si mai vb.

Re: feedback pozitiv miloaleko

@miloaleko nu este doar un vanzator ci un om deosebit! Va recomand sa va intalniti cu el!

PS: Daca nu-mi arunca gagica priviri nastrusnice, sigur mai stateam la barfa smile

10

Re: feedback pozitiv miloaleko

Hai ca m-ai facut sa rosesc. wink  Daca vine de la tine, o iau ca pe un compliment smile

P.S. Nu mai vorbi de intalniri, ca poate intra sotia pe forum sa vada ce fac si ma trezesc cu facaletul in cap, sau repatriat de unde am venit...  :noroc

Re: feedback pozitiv miloaleko

Multumesc frumos miloaleko pentru plante , melci si pestisori.Recomand cu incredere

12

Re: feedback pozitiv miloaleko

powerhorse A scris:

Multumesc frumos miloaleko pentru plante , melci si pestisori.Recomand cu incredere

Cu placere....Sa-ti traiasca cu totii.   :fok
Eu iti multumesc pentru recomandarea facuta   
Imi pare bine ca am avut timp sa stam la taclale   :noroc