1

Subiect: Bine v-am gasit

Bine v-am gasit

2

Re: Bine v-am gasit

Fi bine veni pe forum !
Poate ne faci si o prezentare a ta

http://www.youtube.com/watch?v=yKihfekc7Qo

3

Re: Bine v-am gasit

Bine ai venit.
E mai timid omul smile

Re: Bine v-am gasit

da o prezentare ar fi nemaipomenita ai un acvariu daca da cateva detalii daca se poate....

2 acvarii : 60 l guppy si 36 l betta

5

Re: Bine v-am gasit

Salut.Detin acvariu 45l,fara substrat,incalzitor,termometru,neon 14w,o buturuga mica,anubias nana,ceva muschi,valisneria la ghivecel,6 zebre,2 schuberti,2 paleatus(cory),2 tetrazona nigrofasciatus,filtrare prin buretel,mincarica-fulgi,purici uscati,congelate.Apa de retea statuta(Bucuresti-Berceni),schimb saptamanal 1/4.Urmeaza in viitorul apropiat un acvariu de 100/40/40.Va urez o zi buna.

Re: Bine v-am gasit

neluion A scris:

Salut.Detin acvariu 45l,fara substrat,incalzitor,termometru,neon 14w,o buturuga mica,anubias nana,ceva muschi,valisneria la ghivecel,6 zebre,2 schuberti,2 paleatus(cory),2 tetrazona nigrofasciatus,filtrare prin buretel,mincarica-fulgi,purici uscati,congelate.Apa de retea statuta(Bucuresti-Berceni),schimb saptamanal 1/4.Urmeaza in viitorul apropiat un acvariu de 100/40/40.Va urez o zi buna.

Poate duci si tu acvariul la fotograf sa ne arati si noua cum au iesit pozele, multumim anticipat.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.