1 Editat de cristian g (2013-05-30 14:42)

Subiect: schimb/donez cristian g

donez bol
http://s9.postimg.org/xob1t0r0f/DSCN2523.jpg
free photo hosting

Re: schimb/donez cristian g

schimb nokia 2730classic telefon,incarcator bateria tine 3zile daca nu te joci pe el si nu il butonezi exagerat.Il dau ca am primit cadou un telefon si pe asta il tin degeaba ,il dau cu incarcator,castile nu le mai gasesc.
http://s10.postimg.org/3womw7nh5/DSCN2313.jpg
windows 7 screen shot
accept capac acvariu 60/30 instalatie electrica doua neoane de preferat,acvariu min 60l dimensiuni standard ma intereseaza doar...astept oferte..

Re: schimb/donez cristian g

nimeni?oferte...???? :-

Re: schimb/donez cristian g

valabil..vad ca nu prea gasesc doritori..astept oferte de la voi aici sau pm.
se adauga un faunariu ,am si tarantule si am cateva in plus goale.
http://s1.postimg.org/osu4og3bz/DSCN2473.jpg
photo sharing sites

astept oferte xifo,molly,endleri,creveti,filtru hang on silentios,incalzitor...accept din cele enumerate,capac 60/30 instalatie 2 neoane..acvariu 30-80l neciobot si fara zgarieturi  :fok

Re: schimb/donez cristian g

salut ,o poza cu tarantulele se poate?

Re: schimb/donez cristian g

nu dau tarantule ,doar prodesele de mai sus

Re: schimb/donez cristian g

anunt valabil.astept oferte..ma impiedic de ele prin casa.. lol

Re: schimb/donez cristian g

valabil..schimb cu pesti de card,creveti,plante...astept oferte :noroc

Re: schimb/donez cristian g

bolul trece la donatii :noroc

10 Editat de cristian g (2013-10-16 22:35)

Re: schimb/donez cristian g

donez  doua plate  mari de  Ceratopteris Cornuta.predare personala gorjului /cora militari.
urgent azi!

11 Editat de cristian g (2013-10-16 22:35)

Re: schimb/donez cristian g

cristian g A scris:

donez  doua plate  mari de  Ceratopteris Cornuta.predare personala gorjului /cora militari.
urgent azi!

valabil

12 Editat de allexuck (2013-06-03 12:11)

Re: schimb/donez cristian g

Salut, ma intereseaza pe mine perechea de plante  :ang , daca le mai ai , eu( de fapt prietena mea) merge cu metroul de la gorjului , as putea sa o rog sa i le predai ei , am un acvariu de 25 l cu 5(+4-5 pui de 1 saptamna) guppy, 2 neoni ,un sanitar  si o zebra roz  , imi poti da mie plantele , nu am deloc in acvariu plante si as avea nevoie. Daca vrei ofer zebra la schimb.

Edit:donezi si crevetele ?

Re: schimb/donez cristian g

sigur ca ti le dau. accept zebra cu placere cool nr tel 0724477164 sunama si stabilim o intalnire azi la metrou gorjului

14 Editat de allexuck (2013-06-03 22:21)

Re: schimb/donez cristian g

Sunt pe frog si nu am minute in vodafone, dar o sa te sun ,sa ne intalnim maine la 7(seara) sa zic este bine ? sau pe la 11 jumatate ziua , de preferat la 11 deoarece nu pot tine zebra in punga 7 ore la liceu  :of

Edit: daca poti maine la 11 , 11 jumatate  , in zona gorjului la carrefour market , ar fi perfec si as putea aduce si zebra

Re: schimb/donez cristian g

da e ok.sunama si vb.

16 Editat de allexuck (2013-06-04 00:09)

Re: schimb/donez cristian g

Va voi suna eu maine dimineata sa zicem la 9 9 jumatate , sper ca nu va trezesc , cam cat de mari sunt planetele ? incap sa zic intr-un borcan de 800g? cam cat acesta?

Edit cu poza.

17 Editat de allexuck (2013-06-05 00:11)

Re: schimb/donez cristian g

....

Re: schimb/donez cristian g

am rezolvat cu alex,plantele au ajuns la el sa ii fie de bine. wink
Au ramas bolul,telefonul,faunariul :noroc  accept schimburi cu moss,microsorium ,nimpheea.creveti,neoni,zebre.Veniti cu oferte si rezolvam intr-un fel!!!!

19

Re: schimb/donez cristian g

Multumesc pt. plante  :noroc  , zebra a ajuns bine? era cam agitata  :acv

20 Editat de cristian g (2013-06-05 18:52)

Re: schimb/donez cristian g

allexuck A scris:

Multumesc pt. plante  :noroc  , zebra a ajuns bine? era cam agitata  :acv

da totul e ok cool

Au ramas bolul,telefonul,faunariul noroc  accept schimburi cu moss,microsorium ,nimpheea.creveti,neoni,zebre.Veniti cu oferte si rezolvam intr-un fel!!!!