1

Subiect: Vand plante, pesti si creveti

Salutare.
Setup-ul de AICI ia sfarsit, asadar scot la vanzare flora si fauna.

Flora

1. Rotala rotundifolia = 1 RON/fir
2. Rotala macrandra = 2 RON/fir
3. Rotala walichii = 2.5 RON/fir
4. Limnophilla aromatica = 2 RON/fir
5. Didiplis diandra = 1 RON/fir
6. Alternanthera reineckii var. "mini" = 2 RON/fir
7. Pogostemon helferi = 2 RON/fir
8. Hemianthus cuba = 7 RON/pot
9. Christmas moss = 5 RON/pot
10. Flame moss = 5 RON/pot
11. Fissidens fontanus = 5 RON/pot
12. Proserpinaca palustris = 2.5 RON/fir

Nu am trecut numarul de fire pentru ca nu il stiu. Plantele sunt in bazin si vor fi taiate in ziua expedierii.
Cine doreste sa cumpere, astept un pm cu speciile dorite si numarul de fire, dupa care le numar in bazin.

Fauna

1. Paracheirodon axelrodi (Neon rosu) = am 24 bucati; i-am cumparat cu 4 RON/bucata, ii dau cu 3 RON/bucata

Prefer sa-i dau pe toti odata, caz in care dau pachetul cu 60 RON (in loc de 72). Si pun bonus o cutie de fulgi JBL Novo Color in care mai sunt aproximativ 2/3 din continut.

2. Creveti red cherry = multe bucati, nu pot sa-i numar. Se dau la pachet de 10 bucati, pretul unui pachet fiind 10 RON.

Plantele se expediaza prin posta sau curier rapid, dupa preferinta.
Pestii si crevetii prefer sa ii dau in Iasi. Insa ii pot trimite si in tara, DOAR prin curier rapid.

De asemenea prefer (dar nu e obligatoriu) sa vand pachete mai mari, pentru ca (poate suna hilar) nu prea mai am cutii de carton lol , caz in care preturile mai scad, ne intelegem pe privat.

Va astept !

Re: Vand plante, pesti si creveti

Exista functia "Editeaza", pe viitor te rog sa o folosesti!

stefanp A scris:

3. Rotala walichii = 2.5 RON/fir
12. Proserpinaca palustris = 2.5 RON/fir

   Plantele astea le mai ai la vanzare si in anuntul de aici, nu poti vinde un produs in 2 anunturi diferite! Care anunt doresti sa ramana deschis si care se inchide?

3

Re: Vand plante, pesti si creveti

Ancistrus A scris:

Exista functia "Editeaza", pe viitor te rog sa o folosesti!

De obicei o fac, acum a fost din graba. Scuzele mele.

Ancistrus A scris:

nu poti vinde un produs in 2 anunturi diferite! Care anunt doresti sa ramana deschis si care se inchide?

Topicul respectiv din aprilie se poate inchide.
Multumesc.