1 Editat de Tudor103 (2013-07-02 20:31)

Subiect: Ce planta e?

Imi puteti spune ce planta este cea care se afla in partea din fata in dreapta blyxei si a cryptocorinei;de inaltime max 10 cm,dificultate medie,ritm de crestere rapid
Poza aici mai clara http://www.acvariidevis.ro/forum/topic/20064/plantefiltru-eheim-2213-nou-materiale-filtranteincalzitor-juwel-50w/page/2/

Calitatea se plateste!

Re: Ce planta e?

Hedyotis salzmannii prima strigare...

3

Re: Ce planta e?

Da  cred ca asta e multumesc mult.Mai astept opinii oricum.

Calitatea se plateste!

Re: Ce planta e?

leustean  :pp  desi ar fi 2-1 ca au spus colegii Hedyotis salzmannii inaintea mea
sa inteleg ca vrei sa vinzi planta dar nu sti ce planta este?

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

5

Re: Ce planta e?

Multumesc. Se poate inchide

Calitatea se plateste!

Re: Ce planta e?

Tudor103 A scris:

Multumesc. Se poate inchide

pai treaba sta cam in felul urmator, tu ai vrea sa ai un forum la picioare, cand un coleg iti raspunde poti sa verifici daca este adevarat, mai exact il intrebi pe varul "google" vezi daca aia este planta iar apoi il poti inchide, dar cand unul din colegi iti raspunde iar tu spui ca hmm in fine, sa mai auzim si alte pareri, inseamna ca ne iei un pic la misto. unde nu mai pun ca intrebarea era un fel de ghicitoare. iar toate subiectele tale sunt la vanzari, ei bine nu vreau sa inchid acest subiect  lol  lol  lol  lol

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

7 Editat de nelutu_vi (2013-07-03 12:58)

Re: Ce planta e?

Distractie mare pe topicul asta...  :apl
Faceti o oferta colegului care vinde planta problema poate asa va si imprieteniti lol  :noroc  lol