1

Subiect: Acvariu ciclide

Salut, sunt Alin.

Am un acvariu de 400 L, 135 x 50 x 60. Nu o sa spun mare lucru despre el deoarece in curand voi face unul mai mare, 250 x 80 x 60 care o sa fie mult mai interesant, zic eu.

Re: Acvariu ciclide

Salut si bine ai venit alaturi de noi.O fotografie face cat o mie de cuvinte ... pune poze sa vedem si noi ce ai.

Re: Acvariu ciclide

pai hai sa-l vedem pe asta si dupa deschizi un jurnal separat pentru celalalt

Modestia este calitatea celor care nu au calitati.

4

Re: Acvariu ciclide

salut si bine ai venit
hai si cu cateva poze

0721125652
http://www.acvariidevis.ro/forum/post/171479/#p171479

5

Re: Acvariu ciclide

Bine ai venit, wh1sper.

Re: Acvariu ciclide

Salut si bine ai venit!

Re: Acvariu ciclide

Bine ai venit Alin!

wh1sper A scris:

Am un acvariu de 400 L, 135 x 50 x 60. Nu o sa spun mare lucru despre el deoarece in curand voi face unul mai mare, 250 x 80 x 60 care o sa fie mult mai interesant, zic eu.

wh1sper A scris:

il dau pt ca nu mai am timp de el.

   Pana la urma cum e? big_smile

Re: Acvariu ciclide

Cred ca il vinde pe asta la sectiunea de vanzari, precum a zis in primul post aici, ca sa aiba timp sa-l faca pe ala nou wink

Re: Acvariu ciclide

miloaleko A scris:

Cred ca il vinde pe asta la sectiunea de vanzari, precum a zis in primul post aici

   Am citit prima postare de aici, si, sincer, nu am gasit ce spui tu big_smile

10

Re: Acvariu ciclide

wh1sper A scris:

Salut, sunt Alin.

Am un acvariu de 400 L, 135 x 50 x 60. Nu o sa spun mare lucru despre el deoarece in curand voi face unul mai mare, 250 x 80 x 60 care o sa fie mult mai interesant, zic eu.


Eu din acest post inteleg ca omul a incercat sa se prezinte, (cat de cat, spre de loc ce e drept), ca ulterior sa poata sa puna un anunt de vanzare pentru acel acvariu de 400 L, si sa nu zica lumea ca n-a facut prima data prezentare, ci a trecut la vanzari direct. Ce este si frumos din partea lui, ca a citit regulamentul. De fapt prezentarea acestui acvariu este mai bine facuta la vanzari.
Si ai dreptate, nu scrie ca il vinde in postul de mai sus, dar cumulate amandoua m-au dus cu gandul ca vrea sa scape de primul ca sa se apuce de cel nou.  :noroc