1 Editat de scorpionul (2013-09-18 16:09)

Subiect: feed-back negativ pentru "Ardelean si sunt mandru"

am un feed-back negativ pentru "Ardelean si sunt mandru" . Inca nu o sa-i dau numele pe forum dar stie el cine e, si stiu si altii. Ii dau feed-back negativ pentruca m-a rugat sa-i cumpar cateva lucruri de acvaristica din Bucuresti, le-am platit din banii mei( prostia mea ca am mers pe incredere, dar probabil ca nu sunt singurul care pateste asa ceva), iar alte obiecte le-am oprit din vanzare spunandu-mi sa i le trimit ca le cumpara si pe acelea. In concluzie: am ramas cu banii dati din buzunarul propriu, si lucruri retinute nevandute. Dupa jumatate de an de batut saua la cal m-am hotarat sa-i dau acest feed-back, iar obiectele pentru el vor fi scoase la vanzare. Probabil ca Ardeleanul nu mai este atat de mandru acum...

2

Re: feed-back negativ pentru "Ardelean si sunt mandru"

rusine sa ii fie mi-ai ales ca e ardelean

Re: feed-back negativ pentru "Ardelean si sunt mandru"

Cel mai bine ar fi sa-i dai numele de utilizator...

Re: feed-back negativ pentru "Ardelean si sunt mandru"

bubulet,il cheama pe ardeleanul mindru,aviz amatorilor!! :stupid

Re: feed-back negativ pentru "Ardelean si sunt mandru"

scorpionul A scris:

am un feed-back negativ pentru "Ardelean si sunt mandru" . Inca nu o sa-i dau numele pe forum dar stie el cine e, si stiu si altii.

   Ce feedback mai este si asta? lol

Re: feed-back negativ pentru "Ardelean si sunt mandru"

am evitat de a-i da numele si i-am dat doar semnatura pentruca cei care il cunosc(ca utilizator sa stie cu cine au de-a face) iar pe de alta parte desi i-am dat o palma in felul asta, i-am mai dat o sansa de reabilitare

Re: feed-back negativ pentru "Ardelean si sunt mandru"

Nu merita sa-i dai buna ziua,da-l in dragostea mea :stupid