21

Re: hai sa imi bag si aquael-ul meu la sectiunea asta :D

No ma bucur!
Eu stiu ca din cand in cand cu sinceritatea si franchetea mea dau cu batul in ... balta/acvariu big_smile:D:D

(P.S. de-aia mi-am si facut acvariul la Baia Mare, fiindca eu sunt de parere ca oamenii din partea aceea sunt sinceri, onesti cu sufletul curat, nu bisnitari si tzepari. Vad ca ti-ai sters locatia, dar eu am citit undeva, ca esti din Seini, Maramures)

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

22

Re: hai sa imi bag si aquael-ul meu la sectiunea asta :D

Lucia A scris:

No ma bucur!
Eu stiu ca din cand in cand cu sinceritatea si franchetea mea dau cu batul in ... balta/acvariu big_smile:D:D

(P.S. de-aia mi-am si facut acvariul la Baia Mare, fiindca eu sunt de parere ca oamenii din partea aceea sunt sinceri, onesti cu sufletul curat, nu bisnitari si tzepari. Vad ca ti-ai sters locatia, dar eu am citit undeva, ca esti din Seini, Maramures)

nici pe departe lucia smile
as vrea eu sa fiu din maramures wink
nu mi-am sters locati dar nu am pus-o
sunt din craiova

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

23

Re: hai sa imi bag si aquael-ul meu la sectiunea asta :D

Mii de scuze! big_smile:D:D
E batrana baba, trebuie s-o ierti!

(Fie vorba intre noi, am o prietena care e innebunita dupa Craiova, fiindca acolo a facut faculta, si ar fi in stare sa se mute maine acolo. Eu n-am ajuns niciodata in Craiova....:(:( )

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

24

Re: hai sa imi bag si aquael-ul meu la sectiunea asta :D

nu e frumoasa craiova neutral
nu prea are pet-shopur profesioniste...decat unul in tot orasul smile

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

25 Editat de Lucia (2010-02-11 18:54)

Re: hai sa imi bag si aquael-ul meu la sectiunea asta :D

aqua A scris:

nu e frumoasa craiova neutral
nu prea are pet-shopur profesioniste...decat unul in tot orasul smile

Macar e aproape de Bucuresti...

Nici in Oradea nu sunt... Am fost si in Ungaria, nici acolo n-au nu stiu ce, si mai e si bariera limbii...
Am sa incerc intr-un weekend la Cluj.
Bine ca sunt in Baia Mare cel putin doua, super puse la punct, dintre care un magazin are si site si vinde si online, si eu am fost acolo, dar atunci nu stiam de existenta lui si-mi vine sa ma zgarii pe ochi...

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

26

Re: hai sa imi bag si aquael-ul meu la sectiunea asta :D

Frumos aqwa felicitari:D salbatic asa,,chiar natural:P Numai bine!

27

Re: hai sa imi bag si aquael-ul meu la sectiunea asta :D

multumesc muult smile
am schimbat acvariul am dat hygrophila si nu mai arata ca o jungla arata insa frumos si asa
poze am vrut inca de la inceput sa pun dar nu mi-a mers camera nu stiu de ce
am dat hygrophila si voi primi in schimb ceva smile ma gandeam la un echinodorus green ozelot sau ceva de genu' smile
mai cumpar 2 anubias si vallisneria gigantea
sa vad la ce pret sunt

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise