21 Editat de visiniu (2013-11-17 15:56)

Re: acvariul meu

si un mic filmulet :

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OhnDhTdGK84[/youtube]

Re: acvariul meu

^:)^

23

Re: acvariul meu

Marius, in filmlet culorile sunt cam palide, banuiesc ca in realitate lucrurile stau total diferit, nu?

Re: acvariul meu

am filmat cu tableta, nush dc filmeaza asa

25

Re: acvariul meu

Pai poate e din setari.Baga o verificare .Oricum imi place cum arata bazinul ca si aranjament.

Bun venit in Romania! Dati-va ceasul cu 100 de ani inapoi!

26 Editat de mariuspopa69 (2013-11-17 23:06)

Re: acvariul meu

multumesc, habar nu am ce sa i fac. acum vad si eu ca e diferenta intre poze facute cu telefonul si poze facute cu ea. realitatea e alta si plus de asta ca ma urechea Minu daca le decoloram wink. smile))

27

Re: acvariul meu

Frumoasa gradina mai ai, Marius. wink
Sa ai spor la tuns!

28 Editat de mariuspopa69 (2013-11-18 03:53)

Re: acvariul meu

maine e zi de mentenantza wink o sa bag
si craca aia...

29 Editat de mariuspopa69 (2013-11-18 03:58)

Re: acvariul meu

Technics A scris:

Marius, in filmlet culorile sunt cam palide, banuiesc ca in realitate lucrurile stau total diferit, nu?

Cat timp iti mai tin pietroaiele astea? smile)

Re: acvariul meu

Frumos acvariul Mariuse :noroc Vad ca merg plantele destul de bine. wink

Re: acvariul meu

Ms, poate raspunzi la tel. Moare omul pana raspunzi.

Re: acvariul meu

Am inlocuit marsilea cu cuba

Re: acvariul meu

O sa radeti , stiu nu am nicio sansa dar incerc, incercarea moarte n'are, o sa plantez utricularia sa vedem ce o sa iasa. Din ce vad crd ca  o sa fie un mare chin smile) cea de sus e hc

34

Re: acvariul meu

spor la treaba si incanta—ne cu poze ceva mai colorate din timpul procesului.

35 Editat de mariuspopa69 (2013-11-23 23:27)

Re: acvariul meu

Poze mai colorate de atat cat poate tableta nu am cum sa fac, mai bine bag  bani in acvariu decat in aparat foto smile)) inainte faceam cu un s4, peste o saptamana voi face cu un z1, poate or iesi mai bine

36 Editat de mariuspopa69 (2013-11-24 02:51)

Re: acvariul meu

Gata, am terminat de plantat, arata ca draq. Nu am avut rabdare sa pun cate un fir,doua si am pus smocuri. Vedem dupa o saptamana doua daca da vreun semn, in caz de nu se topeste in cateva zile smile) Daca ii place un ph de 6 si un pic bine, eu sub 6 nu l cobor.  Prost este ca la inceput ii trebuie lumina foarte putzina timp de doua saptamani, ori eu nu mi sacrific plantele pentru ug. Se invatza ca ............. descult prin zapada smile)

Re: acvariul meu

Gata, am terminat de plantat, arata ca draq. Nu am avut rabdare sa pun cate un fir,doua si am pus smocuri. Vedem dupa o saptamana doua daca da vreun semn, in caz de nu se topeste in cateva zile smile)

38

Re: acvariul meu

Marius, nu mai posta consecutiv... foloseste functia "Editeaza" !

Re: acvariul meu

Buna,

poti sa-mi spui si mie ce fel de autocolant negru ai folosit in spate si cum l-ai lipit? :-

Multumesc

40 Editat de mariuspopa69 (2013-11-24 02:05)

Re: acvariul meu

Acvariul asa l am comandat in Buc la un fost coleg , nu pot sa ti spu  ce si cum... sorry. Dar pot sa te ajut altfel, eu mai am un bazin de 60 colantat de mine, am luat colant negru de la magazin,am stropit cu pompitza apa pe geam si l am aplicat fara probleme, doar doua trei bule de aer mici am avut pe care le am intepat cu acul si a iesit ok. O seara buna