Re: acvariul meu

visiniu A scris:

Marius, nu mai posta consecutiv... foloseste functia "Editeaza" !

Ok, scuze

42 Editat de mariuspopa69 (2013-11-28 00:10)

Re: acvariul meu

Aseara am tuns o parte din plante si cam asa arata acum

Re: acvariul meu

AHAAAA,chiar ma intrebam ce ne pregatesti....
Ce le dai frate,steroizi ??? lol
Gazonul parca merge cam greu,nu ?
In rest....vreau si eu asa ceva  big_smile  big_smile  big_smile

marian37

Re: acvariul meu

floreamarian37 A scris:

AHAAAA,chiar ma intrebam ce ne pregatesti....
Ce le dai frate,steroizi ??? lol
Gazonul parca merge cam greu,nu ?
In rest....vreau si eu asa ceva  big_smile  big_smile  big_smile

A inceput binisor parvula, hc abia are o saptamana. Ce sa ti fac, daca stau la tzara smile) am aruncat un lighean la wc

Re: acvariul meu

big_smile  big_smile  big_smile

marian37

46 Editat de mariuspopa69 (2013-11-28 19:14)

Re: acvariul meu

floreamarian37 A scris:

big_smile  big_smile  big_smile

Daca pleaca maine prietenul lu fiimea iti trimit 20-30 de fire , ce zici? Azi umblu in el, veau sa l redecorez, sa bag niste pietroaie si sigur nu voi mai avea loc pt padure smile)))) peste o saptamana iti pun poza sa vezi cat poate sa l schimbe un pietroi. Acum e tulbure un pic apa din cauza substratului si plantele sunt mici.

Re: acvariul meu

Ai PM

marian37

48

Re: acvariul meu

@mariuspopa69, foarte frumos. diferenta mare intre pozele facute cu tableta si cele facute cu telefonul. mergea o poza wide pentru wallpaper.

49 Editat de mariuspopa69 (2013-11-29 20:46)

Re: acvariul meu

xgrec A scris:

@mariuspopa69, foarte frumos. diferenta mare intre pozele facute cu tableta si cele facute cu telefonul. mergea o poza wide pentru wallpaper.

Uite diferenta si nu inteleg de ce , au aceleasi camere.

Re: acvariul meu

Nu au mers, poate or merge asa, dar iar ma cearta lumea ca postez intruna

51 Editat de mariuspopa69 (2013-11-29 20:50)

Re: acvariul meu

xgrec A scris:

@mariuspopa69, foarte frumos. diferenta mare intre pozele facute cu tableta si cele facute cu telefonul. mergea o poza wide pentru wallpaper.

Uite diferenta si nu inteleg de ce , au aceleasi camere. Eram sigur ca o sa apara aiurea, de cate ori iti cere cati de a su de i sunt in....face figuri. Sorry

Re: acvariul meu

piatra nu-si are locul acolo sau poate exista acolo cu inca 2-3 pietroie mai mici su plante cel mult de mijloc

Modestia este calitatea celor care nu au calitati.

53

Re: acvariul meu

Ai pus piatra aia mot in mijloc... ia mai cauta alte idei.  smile

54 Editat de mariuspopa69 (2013-11-29 23:57)

Re: acvariul meu

visiniu A scris:

Ai pus piatra aia mot in mijloc... ia mai cauta alte idei.  smile

Eram sigur, am scos o smile)))) am vrut sa incerc ceva dar.... , mai ma gandesc, nu vreau sa l umplu cu pietroaie. Si asa din  cauza la o piatra mica am tuns alea de nu stiu ce s o mai alege de ele

55 Editat de mariuspopa69 (2013-11-30 20:54)

Re: acvariul meu

Cred ca asa va ramane pana imi va creste gazonul ca sa l pot extinde. Mai am 14 kg de volcanit pe care il voi adauga pe mijloc pt a face o carare , dar nu acum. wink

56 Editat de mariuspopa69 (2013-11-30 21:01)

Re: acvariul meu

Din cate am observat , va plac cele mai "goale ", voi face si eu asa dar las sa mi creasca gazonul. Eu am aruncat blyxa(nu mi place acvariu facut din blyxa si staurogine). La sfarsit voi avea doar gazon si in partile laterale micrantemoides si arcuata, binenteles cu multe pietre, pentru a putea face un peisaj frumos.        Ps. Astept pietre in cap smile)))))))))

57 Editat de mariuspopa69 (2013-11-30 21:29)

Re: acvariul meu

Nu stiu de unde a aparut acest mesaj dublat , de aceea l am sters. Nu luati in considerare

Re: acvariul meu

Arata mai bine  inainte,dar daca vrei sa schimbi scape-ul...

marian37

Re: acvariul meu

Au crescut ca nebunele, din pacate trebuie sa renunt la cateva din ele pentru a.mi face loc pe mijloc. Voi ce sfaturi imi dati, ce sa opresc si cum sa.l reamenajez? Va multumesc anticipat

Re: acvariul meu

Pastreaza ce creste mic si da-i bataie la gazon....
Dupa ce scapi de alea mari  big_smile  o sa-ti vina idei de aranjare !!!
Spor... :apl

marian37