Subiect: HAI ROMANIA!!!!

Cine are curaj sa anticipeze si sa dea un pronostic pentru meciul din seara asta?

PS: HAI ROMANIA!!!  :noroc  :noroc  :noroc  :noroc  :noroc

2

Re: HAI ROMANIA!!!!

Deși vreau ca Romania să se califice, rezultatul cred că va fi egal (1-1)... Totuși, le țin pumnii: HAI ROMANIA!!!!  :apl

My advice is free and worth every penny.

3

Re: HAI ROMANIA!!!!

Calificare pentru Romania!!!

Re: HAI ROMANIA!!!!

HAI ROMANIA !!!!!
:noroc  :noroc  :noroc  :noroc  :noroc  :noroc  :noroc  :noroc  :noroc  :noroc

Re: HAI ROMANIA!!!!

Asta a fost blat lol  lol  lol , colegul gabriel stia rezultatul deja, si totusi noroc ca au cazut cu noi grecii si nasol pt noi ca am jucat ca niste cizme in ambele manse.
Si totusi speranta moare ultima, poate la urmatorul campionat................. lasam la alegerea lor lol  lol  lol  european sau mondial.

bafta,

Re: HAI ROMANIA!!!!

andrei_bv85 A scris:

Asta a fost blat lol  lol  lol , colegul gabriel stia rezultatul deja

   Chiar daca si eu am dat acelasi rezultat, in alta parte, totusi consider ca seara asta a fost 2-0 pentru greci big_smile

Re: HAI ROMANIA!!!!

Pacat, am stiut ca soarta asta o vom avea. Parca zici draq ca suntem blestemati. Desi nu sunt fotbalist, mor de oftica!

Re: HAI ROMANIA!!!!

Gabry3ll A scris:

Deși vreau ca Romania să se califice, rezultatul cred că va fi egal (1-1)... Totuși, le țin pumnii: HAI ROMANIA!!!!  :apl

Daca jucai la pariuri, om te faceai. Maine iti permiteai sa ti faci un acvariu marin  smile))))))))

Re: HAI ROMANIA!!!!

Asta e...., facem haz de necaz

Re: HAI ROMANIA!!!!

Sunt mult prea multe lucruri care trebuiesc schimbate in fotbalul nostru. Din pacate este mult mai canceros decat societatea in care traim, ei se bazeaza pe faptul ca au incasari fara sa le fie cerut nimic in schimb. Spre exemplu sosietatae ficei lui mircea sandu vinde la stadion un pahar cu apa 5 lei, un hot dog 10 lei, aici nu primesti bon este totul la negru (pe fata), dar se pare ca dna-ul nu vede, din 55.000 de oameni cumpara 30.000 ia faceti voi o socoteala, apoi mai venim si cu incasarile din bilete, aici din pacate se platesc impozite, probabil partial ca de multi intra pe invitatii. Apoi vb de fotbal noi nu avem selectioner care sa stea pe banca, el sta in tribuna, adica fratii giovani, acesti borfasi care au distrus fotbalul Romanesc impreuna cu sandu, dragomir, pinalti, tata jan, becali, copos, borcea si alti mafioti ce au facut bani, bani si iar bani, iar acum saracii nu inteleg de ce sunt prin procese sau la racoare, nevinovatii de ei.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.