Subiect: vand fertilizanti si neoni !

Am cumparat de la cristi ionescu niste fertilizanti micro si macro ! Insa nu am apucat sa ii desfac (dizolv) datorita schimbului in acvariu , asadar nu mai am nevoie de ei ... !


FERTILIZANTI(PIPIPLANT)
Cei doi fertilizati (macro+micro ) alcatuiesc impreuna solutia completa de fertilizare in masa apei.
Pretul pentru fertilizantul macro este de 25RON litrul (sau 15 ron jumatatea de litru)
Pretul pentru fertilizantul micro  este de 25 RON litrul (sau 15 ron jumatatea de litru)
Se vand doar reactivii , (reactivii dizolvati in apa distilata, conform recomandarilor celor care au inventat/promovat si analizat in timp acesti fertilizanti),
Dozarea este identica pentru ambii fertilizanti:
- se pune zilnic cate 1 mililitru din fiecare fertilizant pt fiecare 40 litri de apa ai acvariului. De exemplu, la un acvariu de 100 litri se pune zilnic 2,5 ml fertilizant macro si 2.5 ml fertilizant micro (de aici rezulta ca 1 litru de fertilizant din fiecare ajunge aproape un an: 365 zile * 2,5 ml fertilizant = 912,5 ml fertilizant )

Am asa:
reactivi pentru 1 litru macro
reactivi pentru 1 litru micro
reactivi pentru 1/2 macro
reactivi pentru 1/2 micro

sunt in pungute exact cum le-am primit !

Mai am si in jur de 40 de neoni albastri destul de , dezvoltati si maturi la 2 lei /buc !

astept pm ! sau 0784736948

Re: vand fertilizanti si neoni !

:acv

Re: vand fertilizanti si neoni !

:melc

Re: vand fertilizanti si neoni !

valabil ! 140 lei tot pachetu smile

Re: vand fertilizanti si neoni !

:apl

Re: vand fertilizanti si neoni !

valabil !