1

Subiect: Feedback negativ dutzu80

Am luat de la acest user o pereche de L. dorsigera si dupa o saptamana a murit femela. Avea dropsy, aceste simptome - abdomen umflat, lipsa totala de pofta de mancare, apatie, fiind prezente de la momentul achizitiei, dar punandu-le pe seama acomodarii la noul bazin am asteptat sa isi revina. Acum vreo 2 zile am inceput tratament cu Multicura, fara rezultat. In tot acest timp mi-a raspuns pe PM ca pestii erau perfect sanatosi si fara probleme. Nu are cum sa ma convinga, eu stiu cum aratau cand i-am adus.
Mare pacat ca exista asfel de oameni care dupa ce li se imbolnavesc pestii, cel mai probabil din cauza conditiilor din acvariu, incearca sa scape de ei.

PS. Din pacate nu stiu, nu inteleg de ce nu mai exista pe forum acel topic de la Vanzari, a disparut total, nu este nici la Tranzactii incheiate. Au disparut toate postarile userului din ultimele 9-10 luni. Curios.

2

Re: Feedback negativ dutzu80

pesti erau sanatosi nu stiu ce sa intanplat la tine. eu nu am vandut pesti bolnavi,cere informati la alti colegi despre mine daca am mai avut probleme cineva cu pesti de la mine.postarile sant sterse de moderatori cand le treci pt inchis.nu doresc sa intru cu tine in polemici.multumesc pt intelegere.