1

Subiect: Acvariu echipat!

Pun la vanzare bazin cu dimensiunile 80 x 42 x 45 (151l brut) , sticla de 8mm cu intarituri laterale ,fara zgarieturi echipat cu filtru intern sunsun 601b si incalzitor de 150w.
Acvariul vine la pachet cu un capac potrivit dimensiunilor sale , cu un neon folosit ~8 luni. L-am folosit pt ciclide iar acum bazinul asteapta un nou proprietar, fiind gol.
Pretul este de 240 ron, se poate ridica din sectorul 4 , berceni, Bucuresti.
Ma puteti contacta la numarul de telefon 0727110530 sau prin PM.
Poze nu am cu el momentan, fiind in subsol, insa garantez pentru exactitatea informatiilor oferite pe site si starea lui.
O seara buna!
Marius C

Re: Acvariu echipat!

salut mar interesa pe mine dar nam sa-ti ofer decat 150 ron
tel 0724276443 :sok

3

Re: Acvariu echipat!

Consider ca de 150 ron nu cumperi nici macar sticla sa il lipesti si materiale sa faci capacul, nu mai vorbim de filtru, incalzitor si asa mai departe.
Te invit sa iti reanalizezi oferta dupa care vorbim smile
Pana una-alta, up!
M-ar interesa si schimburi cu gecko leopard sau accesorii pt teraristica / terarii.

4

Re: Acvariu echipat!

up

5

Re: Acvariu echipat!

Pun la vanzare bazin cu dimensiunile 80 x 42 x 45 (151l brut) , sticla de 8mm cu intarituri laterale ,fara zgarieturi echipat cu filtru intern sunsun 601b si incalzitor de 150w.
Acvariul vine la pachet cu un capac potrivit dimensiunilor sale , cu un neon folosit ~8 luni. L-am folosit pt ciclide iar acum bazinul asteapta un nou proprietar, fiind gol.
Pretul este de 240 ron, se poate ridica din sectorul 4 , berceni, Bucuresti.
Ma puteti contacta la numarul de telefon 0727110530 sau prin PM.
Poze nu am cu el momentan, fiind in subsol, insa garantez pentru exactitatea informatiilor oferite pe site si starea lui.
O seara buna!
Marius C

6

Re: Acvariu echipat!

Pretul este USOR negociabil. UP

7

Re: Acvariu echipat!

Pun la vanzare bazin cu dimensiunile 80 x 42 x 45 (151l brut) , sticla de 8mm cu intarituri laterale ,fara zgarieturi echipat cu filtru intern sunsun 601b si incalzitor de 150w.
Acvariul vine la pachet cu un capac potrivit dimensiunilor sale , cu un neon folosit ~8 luni. L-am folosit pt ciclide iar acum bazinul asteapta un nou proprietar, fiind gol.
Pretul este de 240 ron, se poate ridica din sectorul 4 , berceni, Bucuresti.
Ma puteti contacta la numarul de telefon 0727110530 sau prin PM.
Poze nu am cu el momentan, fiind in subsol, insa garantez pentru exactitatea informatiilor oferite pe site si starea lui.
O seara buna!
Marius C

8

Re: Acvariu echipat!

up

Re: Acvariu echipat!

Salut!.....acvariul a fost cumparat sau facut acasa?

Recunosc ca sunt prost , dar cand ma uit in jur , prind curaj !

10

Re: Acvariu echipat!

Acvariul este home made, insa garantez personal pentru calitatea sticlei si modul in care s-a lucrat. Nu sunt urme de silicon sau probleme vizuale.

11

Re: Acvariu echipat!

up