Subiect: Tare :)

Am primit azi un mesaj privat, de la "cineva", nu asta e important, care suna cam asa:

cineva A scris:

Ce stie sa faca un ancistrus ?

   Nu am stiut ce sa-i raspund... e prea tare mesajul lol lol Incercati voi sa-i raspundeti aici lol

2

Re: Tare :)

Acuma nu stim sigur la cine sa referit ce stie sa faca  :smoke  :smoke .......
La pestele ancistrus sau la persoana ta "ancistrus"  lol  lol  lol

Re: Tare :)

Exact la asta ma gandeam si eu, o fi pestele, oi fi eu... cineva oricum trebuie sa stie sa faca ceva lol

4

Re: Tare :)

cred ca face multe...are multe calitati si bea bere cu o repeziciune de invidiat

0749.650.678

5

Re: Tare :)

Ancistrus A scris:

Am primit azi un mesaj privat, de la "cineva", nu asta e important, care suna cam asa:

cineva A scris:

Ce stie sa faca un ancistrus ?

^:)^  ^:)^  ^:)^
Excelenta intrebarea.
R: Stie multe.

6 Editat de MariusMinu (2014-01-17 12:44)

Re: Tare :)

Din pacate mai sunt si ofuscati din astia care vad ca dau chix cu acvariul si incep cu atacurile la persoana. Asemenea useri ar trebui repede indepartati pentru ca nu vor aduce nici un beneficiu acvaristicii, mai degraba ar tara-o in trocul lor sa o poata umple de noroi dupa bunul plac sad  sad  sad
Sunt sigur ca se referea la Cristi cand a spus Ancistrus, am mai asistat la asemenea atacuri wink
Sper ca administratia forumului va lua masurile ce se impun...
Si acum daca tot ne-ai starnit interesul cred ca ar fi cazul sa ne spui si userul, pentru ca pe viitor sa stim de cine sa ne ferim sau pe cine ajutam. Multumesc!

Re: Tare :)

MariusMinu A scris:

Si acum daca tot ne-ai starnit interesul cred ca ar fi cazul sa ne spui si userul, pentru ca pe viitor sa stim de cine sa ne ferim sau pe cine ajutam. Multumesc!

   Nu e cazul Marius, eu am luat-o ca pe o gluma smile

Re: Tare :)

Admirator secret Cristi  :apl

Trebuia sa raspunzi : Sa evite prostii ! ( asta daca se referee la persoana ta )  :noroc

Gratis nu exista,ieftin nu rezista

9

Re: Tare :)

Ancistrus stie sa taie lemne, bata cuie, descanta, leaga cununii, da in ghioc si da bani cu camata smile) ( ultima e legata de o poza pusa de Ancistrus acum cateva luni).
Pe asta cu bautul berii as vrea sa o vad si eu, poate la urmatoarea intalnire.

10

Re: Tare :)

xgrec A scris:

Ancistrus stie sa taie lemne, bata cuie, descanta, leaga cununii, da in ghioc si da bani cu camata smile) ( ultima e legata de o poza pusa de Ancistrus acum cateva luni).

   Altu' lol

11

Re: Tare :)

Ma gandeam eu ca ai sa interpretezi gresit, dar sa stii ca nu am nimic cu tine. Ii raspundeam la intrebare colegului forumist.
In afara de faptul ca ai replici acide, ele sunt totusi la subiect.

12

Re: Tare :)

xgrec A scris:

Ma gandeam eu ca ai sa interpretezi gresit

   Eee si tu acum... mai glumim si noi, doar suntem la o cafea smile

13 Editat de stoica_alex90 (2014-01-17 18:23)

Re: Tare :)

MariusMinu A scris:

Din pacate mai sunt si ofuscati din astia care vad ca dau chix cu acvariul si incep cu atacurile la persoana. Asemenea useri ar trebui repede indepartati pentru ca nu vor aduce nici un beneficiu acvaristicii, mai degraba ar tara-o in trocul lor sa o poata umple de noroi dupa bunul plac sad  sad  sad
Sunt sigur ca se referea la Cristi cand a spus Ancistrus, am mai asistat la asemenea atacuri wink
Sper ca administratia forumului va lua masurile ce se impun...
Si acum daca tot ne-ai starnit interesul cred ca ar fi cazul sa ne spui si userul, pentru ca pe viitor sa stim de cine sa ne ferim sau pe cine ajutam. Multumesc!

Vai doamne,   
Eu am fost acela. Sunt nou pe aici, userul Ancistrus m-a ajutat in postul meu de bun venit. Era  pur si simplu o gluma , si printre altele abea azi am aflat ca este un peste... Intrebarea era retorica si am vrut sa aiba si un pic de simt al umorului.
Asa ca, Ancistrus (userul) iarta-ma daca te-am suparat, dar ma bucur ca ai luat-o in gluma.
Marius ti-am indeplinit dorinta de a afla cine a fost si sa sti ca nu a fost nici un fel de atac. Fiind nou pe aici, nu am nimic cu nimeni. Deocamdata am primit doar ajutor de la voi.
Zi buna.

Faptul ca gresesc nu imi confera natura umana, doar reciproca e adevarata !

Re: Tare :)

Imi cer scuze smile Alarma falsa... raspunsul la intrebare duce totusi pe toata lumea cu gandul la un atac la persoana (se pare ca n-a fost situatia). Cristi a mai avut parte de asemenea atacuri (atunci insa au fost reale). Asta este motivul pentru care am sarit ca ars...in rest imi plac glumele :fok  :fok

15 Editat de stoica_alex90 (2014-01-17 22:31)

Re: Tare :)

:noroc

Faptul ca gresesc nu imi confera natura umana, doar reciproca e adevarata !

Re: Tare :)

Nu comentez ca cine stie ce draq scriu de ma averizeaza iar smile))))))))))))))))))))

17

Re: Tare :)

mariuspopa69 A scris:

Nu comentez ca cine stie ce draq scriu de ma averizeaza iar smile))))))))))))))))))))

   Cine sa te avertizeze? lol