Subiect: Salutare!

Cosmin Tache numele meu din Pitesti, posesor al unul acvariu de 80 l Aquaell, planuri de viitor achizitionarea unui acvariu in jurul a 300 l , practic de un an acvaristica.

Re: Salutare!

Bine ai venit Cosmin!

cosmintache81 A scris:

Cosmin Tache numele meu din Pitesti

   Si in Bucuresti cum iti zice? lol
   Poze ceva?

3

Re: Salutare!

:omfg

Re: Salutare!

borsec A scris:

:omfg

   Borsec, ai ramas mirat ca se prezinta colegul @cosmintache81? lol Bai... chiar este acvariidevis lol

5

Re: Salutare!

defapt useri de vis  :stupid

Re: Salutare!

hahah buna asta cu numele in Bucuresti o porecla veche din facultate tin sa nu o precizez  smile

Re: Salutare!

cosmintache81 A scris:

hahah buna asta cu numele in Bucuresti o porecla veche din facultate tin sa nu o precizez  smile

   Ok :noroc

Re: Salutare!

inca nici o poza sunt in constructia lui cu pasi marunti si de calitate , si referitor la ce am scris sau descris , daca a fost eronat sau nu este doar pentru ca sunt nou pe aici si habar nu am cum, si ce, si unde trebuie postat wink

Re: Salutare!

cosmintache81 A scris:

si referitor la ce am scris sau descris , daca a fost eronat sau nu este doar pentru ca sunt nou pe aici si habar nu am cum, si ce, si unde trebuie postat wink

   Nu este vorba ca ai gresit, dar ceva detalii, pe langa poze, ar fi fost mai ok smile
   Ex: mergi pe un forum auto si spui "salut, sunt sofer!" big_smile

Re: Salutare!

o sa fac cu telefonul in cateva minute postez smile

Re: Salutare!

acvariul Aquell de 3 zile am montat Co2 acum urmeaza sa-l plantez insa asta de sapt viitoare, o sa-i bag si substrat fertil caci nu are deloc doar am testat terenul iluminare un Flora Glo si un daylight aquaell cel ce a venit cu acvariul cativa pestisori si care se descurca de minune apa extraordinar de limpede totul curat si minunat momentan wink

12

Re: Salutare!

Frumoasa radacina din stanga, dar... incearca sa o pozitionezi natural! Adica cu ramurile subtiri spre nisip, asa pare ca e un copacel crescut invers smile Cei care fac aquascape pot pozitiona asa o radacina, pentru ca ei le combina wink

Re: Salutare!

Ancistrus A scris:

Frumoasa radacina din stanga, dar... incearca sa o pozitionezi natural! Adica cu ramurile subtiri spre nisip, asa pare ca e un copacel crescut invers smile Cei care fac aquascape pot pozitiona asa o radacina, pentru ca ei le combina wink

asa o sa incerc sa fac cu muschi pe ea si gazon cat mai mult , sunt si in cautarea unui acvariu pana la 300 l intai ma acomodez cu acesta si in 2 luni rezolv si cu cel de 300 l, acum tot ma uit dupa un filtru extern al naibi de greu de luat o decizie

Re: Salutare!

Salut si bine ai venit!