Subiect: de la valentino

salut tuturor ...

Re: de la valentino

inca sunt la inceput;)

3 Editat de valentino (2010-02-11 07:27)

Re: de la valentino

de curand am achizitionat acest acvariu...are 180 l urmeaza sa-l imbogatesc in plante

Re: de la valentino

Bine ai venit printre noi si felicitari pt acvariu, pt un incepator arata foarte bine, felicitari inca o data.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

5

Re: de la valentino

mda,mie imi place..felicitari,dar te asteptam cu mai multe detalii...

Stiati ca: Un melc poate sa doarma fara intrerupere timp de 3 ani si sa nu moara de foame?!

6

Re: de la valentino

E tare dragut. Admir persoanele, mai ales incepatorii care se baga serios pe plante, eu una nu prea cred ca`mi iese, deci apreciez la altii. Organizeaza`le putin, cred ca ar arata mai interesant. Iti doresc succes in cresterea lor armonioasa.:)

Etiamsi omnes, sed non ego.

7

Re: de la valentino

E chiar reusit, dupa parerea mea.

Sa grija doar sa nu-l suprapopulezi (eu am numarat 10 scalari)....
Ape limpezi si mult succes!:)

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

8

Re: de la valentino

Frumos acvariul wink

rabdare si tutun :smoke    0722.731.565 "Cosmote"

Re: de la valentino

o sa revin in scurt timp cu noi imbunatatiri ,sper sa-mi reuseasca;)

10 Editat de valentino (2010-02-13 04:45)

Re: de la valentino

ce solutii  nutritive pentru cresterea planetelor imi recomandati ?si ce-mi recomandati si pentru alge(stoparea lor) ,una din cauze cred ca este iluminarea prea puternica si de lunga durata.

11

Re: de la valentino

valentino A scris:

ce solutii  nutritive pentru cresterea planetelor imi recomandati ?si ce-mi recomandati si pentru alge(stoparea lor) ,una din cauze cred ca este iluminarea prea puternica si de lunga durata.

scade lumina cat si durata, desi cred ca mai sunt si alte cauze de generare a algelor.

12 Editat de valentino (2010-02-16 00:27)

Re: de la valentino

salut ,va trimit poze cu imbunatatiri in acvariu ,am mai cumparat 14 neoni ceva plante

13 Editat de valentino (2010-02-19 06:43)

Re: de la valentino

si neonii de care sunt foarte mandru:) eu cel putin...:d

14

Re: de la valentino

offtopic: am si eu o nelamurire de ce nu ai mai asteptat 3 zile sa te inregistrezi chiar pe 14 feb daca tot esti valentino tongue ??

15

Re: de la valentino

salut,

deci.......super tare !!!...nici  n-ai zice ca esti  incepator...foarte frumos....felicitari !!

16

Re: de la valentino

smile ieri am fost ocupat big_smile

17

Re: de la valentino

salut ....vad ca nu am nici un vot sa inteleg ca nu va place chiar deloc acvariul meu   sad

18

Re: de la valentino

ceva detalii despre acvariu ???:-S

19

Re: de la valentino

daca dai click pe link-ul de mai jos  o sa primesti toate detaliile despre acvariul meu...:) nu este inca cine stie ce...dar sper sa reusesc sa-l inbunatatesc cat mai mult...

20

Re: de la valentino

valentino A scris:

salut ....vad ca nu am nici un vot sa inteleg ca nu va place chiar deloc acvariul meu   sad

Nu fii suparat...
Mie imi place acvariul tau... doar ca nu toata lumea poate vota..
Mai bine zis nu toti avem drept de vot.

Nu fii suparat, ca in timp se vor indrepta lucrurile. smile
Capul sus, zambeste! Faptul ca participi demonstreaza ca ai incredere in tine, si in ceea ce ai realizat.
Indiferent de rezultat esti un castigator pentru ca ai avut curajul de a participa.

Hai sa-ti zic ceva : "Un sut in f..d = un pas inainte!".
Sunt convinsa ca-ti analizezi bine competitorii si fara sa-ti dai seama, inveti sau experienta unui concurs te va intari pe viitor.
Optimism si ambitie! smile smile smile wink

lol

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.