Subiect: Vand piatra ponce naturala 100%. ideal pentru filtrare biologica

Vand piatra ponce naturala 100%.  - Oferta limitata

Granulatia care o vand este de 12-20mm sau 6-12mm. Recomandarea mea este de 12-20mm.

Produsul nu este tratat cu solutii chimice, fiind un produs natural 100%. Este un material filtrant foarte bun, cateva cautari pe google vor confirma acest lucru. De altfel daca nu era un mediu filtrant foarte eficient banuiesc ca firme consacrate nu l-ar fi folosit si nu l-ar fi comercializat la preturi uriase in raport cu preturile mele.

pret/litru
1-3 litri -  13,99lei
3-5litri - 12,99lei
peste 5 litri - 11,99lei La cantitati mari gen 15-20litri (sau peste) pretul este negociabil.

Marfa va sosi peste 3 saptamani. Motivul pentru care aduc mai multa este urmatorul: in bazinul meu de 900litri cu discusi vreau sa bag 120litri de piatra ponce ca si filtrare biologica, iar in Romania nu am gasit nicaieri. Varianta "premium" sau comerciala a acestui produs pentru cantitatea care o doresc are un pret exorbitant.

Pentru detalii, comenzi si rezervare marfa va rog sa ma contactati telefonic la numarul 0734881017 sau prin PM.

2

Re: Vand piatra ponce naturala 100%. ideal pentru filtrare biologica

Sall,poti sa mi spui si mie ce diferenta este intre ce  ai tu si matrix,Ma intreseaza si pe mine,Trimete mi un pm te rog.