1 Editat de dan.matei26 (2014-02-10 01:59)

Subiect: Nou setup de primavara

Daca tot ne-a imobilizat la oras iarna asta,si in lipsa de activitati recreative ( in cazul meu pescuitul), nu am rezistat si a trebuit sa imi ocup timpul cu ceva.Asa ca am decis sa schimb setupul la acvariu.Si daca tot biotopuri am avut,blackwatere la fel...am zis sa imi las imagiantia sa combine elementele "cum vrea muschiul ei" dar totusi in limita bunului simt.
Detalii despre acvariu...nu cred ca are rost sa va mai dau.cred ca cel mai bine este sa trecem la imaginii si video.
Ca de obicei astept opinii,critici (daca sunt intemeiate) ,pareri si sper sa va placa ce a iesit.

http://www.youtube.com/watch?v=6PfirTZ_ … e=youtu.be

Gratis nu exista,ieftin nu rezista

Re: Nou setup de primavara

Si cateva poze in caz ca nu merge filmuletul.

Va salut si sa auzim de bine.

Gratis nu exista,ieftin nu rezista

3

Re: Nou setup de primavara

Excelent !!!...foarte frumos !!!
Succes cu el in continuare.....pestani arata de nota maxima  :sok  :sok  :sok

Re: Nou setup de primavara

Frumos Dane! Dar... extraterestrii aia doi de filtre interne (vezi poza mea smile) nu aveai unde sa-i pitesti? lol

5

Re: Nou setup de primavara

Ancistrus A scris:

Frumos Dane! Dar... extraterestrii aia doi de filtre interne (vezi poza mea smile) nu aveai unde sa-i pitesti? lol

Buna asta  lol  lol  lol  lol ...eu am avut impresia ca sunt lemne  lol  lol
Da da asa este...incearca si ascundele

Re: Nou setup de primavara

mah.....nu prea am unde.si iti zic si de ce.....prost facute.....fir putin...trebuie modificate cu fir mai mult ca sa le pun unde vreau eu.ele sunt bune filtrele ocean free dar au fost zgarciti tare la fir.
Mersi de aprecieri  :noroc

Gratis nu exista,ieftin nu rezista

Re: Nou setup de primavara

Foarte frumos.  :apl . Dar cum au spus si colegii, pote faci ceva cu "extraterestri".  smile

8

Re: Nou setup de primavara

Salutare! Arata foarte bine !Ce dimensiuni are acvariul ?

Reusitele si esecurile unui om sunt rezultatul direct al gandurilor sale

Re: Nou setup de primavara

160X40X50

Mersi.

Voi revenii cu alte poze cand vii si restul de noi locatari si o sa incerc sa fac ceva cu filtrele alea,dar slabe sanse.

Gratis nu exista,ieftin nu rezista