1

Subiect: donez capac 60*30

donez capac folosit de la eheim 60*30
nu are fir cu stecher
si lipseste o bucata din capac
este exact ca in poza

2

Re: donez capac 60*30

capacul s-a dat lui
maphioso

se poate inchide
multumesc

Re: donez capac 60*30

as da un feedback negativ dar oricum nu ajuta.ma lasa rece unele persoane...

4

Re: donez capac 60*30

multumesc frumos borsec, m'ai ajutat sa fac un copil fericit si iti raman dator cu ce ti'am promis

5

Re: donez capac 60*30

cosmin costea A scris:

as da un feedback negativ dar oricum nu ajuta.ma lasa rece unele persoane...

de ce sa dai negativ cosmine?
am vb la telefon si ti-am zis daca vi sa il iei bine si am zis ca nu astept pana luni sa vi tu .
si din cate imi amintesc ti-am si zis primu sosit primu servit
asa ca mai ..... incalzestete nu mai fi rece ca invinetesti  :noroc

6

Re: donez capac 60*30

maphioso A scris:

multumesc frumos borsec, m'ai ajutat sa fac un copil fericit si iti raman dator cu ce ti'am promis

cu mare placere

Re: donez capac 60*30

cosmin costea A scris:

as da un feedback negativ dar oricum nu ajuta.ma lasa rece unele persoane...

am rugamintea sa fi un pic mai atent cand faci comentarii, omul face o donatie si il poate dona cui vrea.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: donez capac 60*30

ok "Taticule" am inteles. inafara de "primul venit primul servit" mai exista si "rezervat"..cum ai spus si tu borsec am fost primul care te-a sunat in legatura cu anuntul.de curand un baiat a fost interesat de niste pesti dintr-un anunt de-al meu si a zis omu ca nu poate ajunge decat peste cateva zile.am zis ok..sunt rezervati pt tine...au trecut 2 saptamani si nu a mai dat nici un semn.si nu a fost singura pesoana care m-a lasat "in pom"...cred ca puteai astepta si tu pana luni ca nu stateai cu el in brate si nici nu cred ca ai o casa asa mica incat sa te incurce o chestie de 60 cm...in fine..cuvintele sunt de prisos

Re: donez capac 60*30

Cosmine,daca si la donatie faci galagie....
Daca vroiai neaparat un Capac,cumparai asa ca......nu mai face galagie,stai jos

Re: donez capac 60*30

vezi ca ai gresit programu radule...esti pe antena tu