Subiect: accept oricefel de donatie in special plante :X:X

sunt din sibiu daca sunteti din alte parti platesc eu taxele sau vedem poate ajung pe la voi ne intelegem.

Re: accept oricefel de donatie in special plante :X:X

Iti dau eu ceva XXX... accepti? Platesti transportul? :omfg

Re: accept oricefel de donatie in special plante :X:X

Ancistrus A scris:

Iti dau eu ceva XXX... accepti? Platesti transportul? :omfg

expre sunt doar 2 x x  in orice caz esti amuzant smile)

Re: accept oricefel de donatie in special plante :X:X

robi_rapid1923 A scris:

expre sunt doar 2 x x  in orice caz esti amuzant smile)

   Stiu ca sunt amuzant, dar de la mine ai 3 de X smile

5 Editat de Tudor103 (2014-03-03 10:40)

Re: accept oricefel de donatie in special plante :X:X

Ti-as dona eu ceva sincer nu stiu inca ce da la ce acvariu ai....=>0 in acvaristica pentru ce sa ti le donez ca sa moara pestii sa se topeasca plantele.Ia si mai invata acvaristica si mai lasa milogeala.Acvaristica este un hobby destul de costisitor .Probabil ca ai aflat prea tarziu si acum astepti "sponsorizari" :stupid

Calitatea se plateste!

Re: accept oricefel de donatie in special plante :X:X

pai eu sunt capabil sa investesc dar nam gasit pe cineva care sa ma indrune de la a la z . aici in sibiu la zoomania tipii de acolo nici nu stiu ce substrat imi trebe  nimic. mi-au spus . noi doar vindem.

Re: accept oricefel de donatie in special plante :X:X

Citeste d-le...citeste si invata .

8

Re: accept oricefel de donatie in special plante :X:X

Para malaiatza in gura lu' natafleata...

Re: accept oricefel de donatie in special plante :X:X

Pai sunt multe  chestii aici ce nu le inteleg si multe chestii utile si mai putin utile pentru ca nu cunosc toate speciile de pesti plante sau feluri de substrat pietris etc. Deci daca e cineva dispua sa isi piarda 20- 30 de minute ca sa imi explice de la suvstrat, nisip pietris, plante  pesti. Etc as fi foarte.  incantat

10

Re: accept oricefel de donatie in special plante :X:X

"Viata e greu!"  :stupid

Re: accept oricefel de donatie in special plante :X:X

Dar prietenii imi spun mereu:
Insista!

12

Re: accept oricefel de donatie in special plante :X:X

Deci daca e cineva dispua sa isi piarda 20- 30 de minute.sigur la 021.89.89.89 poate sta cineva de vorba cu tineee.mai bine citesti aici 20-30 de minute si vezi daca mai vrei sa devi  :acv  sau nu.

13

Re: accept oricefel de donatie in special plante :X:X

:omfg
eu zic sa te apuci de "fotbalistica " nu de acvaristica
da mi bine cu numele smile)

14

Re: accept oricefel de donatie in special plante :X:X

De ce sunteti rai lol  poate cuvantul "rapid" din nickname este o calitate de al lui,doar ca in xxx si acvaristica acest aspect este un minus  lol

Sa fii OM ii lucru mare!!!

Re: accept oricefel de donatie in special plante :X:X

Adevarat ca nu a procedat corect colegul,dar oare voi procedati corect?

bafta,

16 Editat de nelutu_vi (2014-03-05 03:06)

Re: accept oricefel de donatie in special plante :X:X

Asta e sanctiunea - "Sariti pe milog" smile)) - pentru  incalcarea regulamentului!

Re: accept oricefel de donatie in special plante :X:X

Salutare.sunt de parere cu andrei.nelutu iarta.ma ca te contrazic dar nu mi se pare omeneste sa dai in cap omului pt ca nu a citit rubrica donatii.cred ca ii este de folos mai mult daca am fi mai ingaduitori.poate pur si simplu i.a scapat asta.cu totii gresim ca la urma urmei suntem oameni.este valabil pentru toti care sar sa dea cu paru nu numai pentru nelutu.multumesc

18

Re: accept oricefel de donatie in special plante :X:X

Trebuia sa i se atraga atentia ca cererile de donatii sunt interzise si sfatuit unde si ce sa citeasca sa invete minimul necesar pentru acvariul sau.
Dar din pacate cand ne ajungem un pic- c-am cat piciorul broastei- incepem sa fim rai cu cei mai putin stiitori,doar suntem buricul pamantului nu piei ca altii...
Sincer ar trebui sa va fie rusine...dar nu prea cred!

"zambeste,maine va fi mai rau!"...Murphi

19

Re: accept oricefel de donatie in special plante :X:X

cosmin costea, mai citeste odata ce am scris, si iti vei da seama ca este in siprit de gluma dar ... probabil era de la ora la care ai scris/citit, este explicabil. Eu nu am nimic cu omul si sincer nu ma deranjeaza ca cineva cere donatii pe forum.
Fiecare sa procedeze cum doreste.

Re: accept oricefel de donatie in special plante :X:X

nu am vrut sa zic ca esti este cineva de vina.tocmai am precizat ca toti gresim.dar in noi ca oameni sta asta de a judeca si de a-l arata cu degetul pe cel care greseste in loc sa ii se spuna ce a facut gresit.nu mi-o lua in nume de rau.nu am nimic personal cu nimeni.haideti sa fim oameni