21

Re: neoane

Daca vrei ne putem apuca de bricolat un capac si iesi cu pana la (mult) % mai ieftin, numai bere sa ai (asa ca nu te cunosc) smile)

22

Re: neoane

AdrianB A scris:

Daca vrei ne putem apuca de bricolat un capac si iesi cu pana la (mult) % mai ieftin, numai bere sa ai (asa ca nu te cunosc) smile)

    Este relativa si treaba asta -  (mult) % mai ieftin cu berea. Depinde de cat poti sa bei tu. Poate il duce chiar mai scump  wink    big_smile

23

Re: neoane

smile)))) te rog, nu mi fa publicitate din actele mele de caritate

Re: neoane

lol  lol  lol

25 Editat de MariusMinu (2014-05-21 15:09)

Re: neoane

Neoanele cu cifra 9 in fata (965, 930) au lumeni putini...si costa de rupe. Eu unul nu le-as folosi nici capatate de pomana pentu ca in locul a 2 cu IRC 8 trebuie sa pun 3 cu IRC 9.  Mai mult decat atat, neoanele t8 mai mult de 6 luni nu merg la plantate, in schimb t5 am tinut 18 luni fara probleme. Daca faci socoteala cum ti-am zis eu iesi mai ieftin si te tine de 3 ori mai mult decat combinatia cu neoane cu IRC 9 doar ca vad ca nu vrei sa schimbi 2 amarate de drosere (care oricum sunt tot chinezarii). si te costa 15 lei doua drosere dar castigi la neoane (un t5 865 e 15 lei si are lumeni inca o data cat un t8 965 care costa vreo 30 de lei si tine o treime din cat tine t5-ul). Nu te oblig sa faci cum spun eu...Cu timpul o sa intelegi ce ti-am spus eu acum. Acvaristica asta nu se invarte numai in jurul luminii, crezi ca daca pui neoane mai scumpe scapi de alge?? :sevil