1

Subiect: Vand Hemichromis Lifalili maturi - 9 bucati - 5lei/bucata

Asa cum spune si titlul, vand 9 bucati de Hemichromis Lifalili maturi cu 5 lei bucata.
Cred ca sunt 2 masculi ( unul sigur e mascul....de al doilea nu sunt sigur dar nu ma pricep la specie...) si 7 femele( cred ), de dimensiuni 6-9 cm.
Se ridica personal.
Ii dau pentru ca nu prea se potrivesc la mine in acvariu....nu stiu la ce m-am gandit cand i-am comandat....dar....Voiam sa-i pun cu "malawieni" insa sunt prea linistiti pentru "stresantii" din Malawi si nu cred ca le-ar fi prea bine acolo...

2

Re: Vand Hemichromis Lifalili maturi - 9 bucati - 5lei/bucata

Salut colegu!
Spune-mi te rog, cum arata "lifalili" ai tai, pentru ca, caut de vreo doi ani si nu gasesc. Daca sunt lifalili, iti dau 10 lei/bucata. Poti pune niste poze? Stii cum arata lifalili???
Multumesc!

Who do you think you are?

3

Re: Vand Hemichromis Lifalili maturi - 9 bucati - 5lei/bucata

5 bucati ramase : 1 sau 2 masculi si 3 sau 4 femele ( unul nu stiu sigur daca e mascul sau femela....

4

Re: Vand Hemichromis Lifalili maturi - 9 bucati - 5lei/bucata

Niste poze ai, sigur nu sunt bimaculatus?

5

Re: Vand Hemichromis Lifalili maturi - 9 bucati - 5lei/bucata

Eu i-am cumparat de la radu_dragan drept Lifalili...daca el ma pacalit va pacalesc si eu pe voi si imi cer scuze pentru asta  hmm ...repet, nu ma pricep la specie....
https://www.youtube.com/watch?v=3T5wNL7V9Cw&hd=1
aici e un filmulet cu pestii....sunt vreo 4 masculi colorati...scuzati calitatea imaginii, este filmat cu un Iphone4 obosit rau roll

6

Re: Vand Hemichromis Lifalili maturi - 9 bucati - 5lei/bucata

Revin la vanzare cu 7 bucati - 4m/3f - 35 de lei

7

Re: Vand Hemichromis Lifalili maturi - 9 bucati - 5lei/bucata

Se poate inchide!
Multumesc