1

Subiect: Salut

Salutare la toti.Numele meu este Cristi, am 38 de ani, din Deva si sunt aici pentru a dobandi cat mai multe informatii de la cei care au aceeasi pasiune ca si mine.

Re: Salut

sal si bine ai venit, ce informatii ai vrea sa afli?

Re: Salut

Pai aceasta pasiune a noastra se rezuma la acvarii(de regula cu pesti). :crap  :crap
As vrea daca se poate mai multe detalii despre acvariul dumneavoastra(nu de alta dar sa stim ce sfaturi dam). big_smile
O seara buna si ape limpezi.

4

Re: Salut

mariuspopa69 A scris:

sal si bine ai venit, ce informatii ai vrea sa afli?

o sa trec acum informatii despre acvariu, la rubrica de incepatori.......ma intereseaza orice m-ar putea ajuta sa procedez corect pentru acvariul meu  big_smile

5 Editat de mariuspopa69 (2014-06-27 01:53)

Re: Salut

vezi ca ai trei baietasi foarte tari (mai aproape de tine) care iti pot da informatii super tari!
ps. bucurate si profita la maxim de apa pe care o aveti in zona!!!!

6

Re: Salut

Bine ai venit.  smile

7

Re: Salut

Bine v-am gasit  smile  Am trecut ceva date la sectiunea incepatori, acvarii de apa dulce, doar cu atasatul pozelor nu ma descurc  mad

8 Editat de MariusMinu (2014-06-27 11:10)

Re: Salut

Salut si bine ai venit! Dimensiunea maxima a pozelor sa nu depaseasca 2mb, daca sunt prea mari ori le treci prin paint, (scade aprope la jumatate mb) ori le micsorezi pe ecran cu sageata din coltul imaginii, dai print screen si la fel mergi in paint, dai edit >>paste, apoi save as : >>desktop>>JPEG, alegi acolo...Spor!

9

Re: Salut

mariuspopa69 A scris:

bucurate si profita la maxim de apa pe care o aveti in zona!!!!

Poti sa intrii putin in detalii?...dar te rog sa nu uiti ca sunt incepator, asa ca raaaar si usor  smile