Subiect: CUmpar sanitari URGENT.

cumapr sanitari urgent , astept pret rasa si dimensiunea pe privat sau lasati mesaj aici urgent ca nu am sanitari cel mai mic pret cumpar depinde de pret urgent

Vorba dulce mult aduce.

Re: CUmpar sanitari URGENT.

In 12 litri vrei si xipho si Betta si sanitari? Sincer?

Re: CUmpar sanitari URGENT.

mi-am achizitionat un acvariu de 80 litri , astazi chiar acum 3 ore , ala de 12 Lirti il las pentru pui sau maternitate.

Vorba dulce mult aduce.

Re: CUmpar sanitari URGENT.

nu inteleg ce treaba ai tu gongoi , unde prezint greseli gramaticale?

Vorba dulce mult aduce.

Re: CUmpar sanitari URGENT.

Daca te uiti pentru ce este Gongoi avertizat vei intelege ca el nu vorbeste ca sa-l auzim noi, ci sa se auda singur! Cam asta este nivelul la care se poate adresa el si nu in ultimul rand asta este modul lui de a ajuta!

Re: CUmpar sanitari URGENT.

da am vazut

Vorba dulce mult aduce.

7 Editat de rider (2014-07-19 03:59)

Re: CUmpar sanitari URGENT.

Probabil colegul Gongoi, facea referire la faptul ca ai scris o fraza lunga care a inceput cu litera mica si s-a terminat fara punct. Topicul Donez Ciclide din 27-06-2014 al colegului Gongoi, arata la fel ca topicul tau. Oare pentru ce rade colegul Gongoi ?  Oare din 27-06 a invatat gramatica ? Baaaai oameni buni, aici ne ajutam sau ce mama lu proces verbal facem ? Oare terminam candva cu rautatea ? Va rog sa ma scuzati de off, dar nu m-am putut abtine. Cat despre sanitari, am vazut la Hornbach cativa frumusei, dar recomand carantina inainte de acvariu. Pret de la 5lei in sus. Despre dimensiune documenteaza-te un pic, sa vezi ce ar merge la tine.

Re: CUmpar sanitari URGENT.

am inteles , multumesc de interventie.   Inca Valabil.

Vorba dulce mult aduce.

9

Re: CUmpar sanitari URGENT.

Daca ai drum prin Brasov ...
- pereche ancistrusi albino, 2 depuneri la activ, 75 lei (masculul e voalat)
- ancistrus albino voalat - mascul (1 an) - 15 lei
- pui ancistrus albino (2 luni sau 2 saptamani) - 1 leu bucata