Subiect: bine v-am gasit

si sa incepem cu inceputul , o scurta prezentare  big_smile , ma numesc alex am 26 de ani sunt din buzau , cresc pesti din-nainte sa ma nasc lol  lol  , avea taicamiu inaintea mea desigur :apl  .el si-a pierdut pasiunea intre timp ,dar din pacate pentru el eu sunt bolnav dupa pesti ,a tot incercat sa ma faca sa renuntz dar nu a reusit de cate ori eram plecat cu lucru mai mult de 2 sapt imi vindea tot  mad  mad  mad  mad  mad  ,faceam spume sa ma bat cu nebunu ,dar e tata na ce sai faci , intrun final acum am ajuns si eu la casutza mea doareu si nevasta numai e talharu de tata sa ma lase fara placeri  ^:)^  si am reusit si eu sa imi mai fac un amarat de acvariu de fapt 2 facute de mine desigur unu de 40 de litri din care am facut filtru gen diy cu nisip pietris carbune pasla si burete ( old school ) cu o pompa moderna desigur  big_smile si cel de pesti de 90 l , am cumparat chiar azi 2 amarati de macropodusi albino si 4 fire de plante    ,, acuma daca are cineva de donat cativa pestishori nu m-as supara ,ba chiar dau si- o bere :noroc

Re: bine v-am gasit

Bine ai venit Alex!

rimbetalexandru A scris:

cresc pesti din-nainte sa ma nasc

rimbetalexandru A scris:

acuma daca are cineva de donat cativa pestishori nu m-as supara

   Interesanta introducere!

3

Re: bine v-am gasit

Welcome!!!

Poze.......

App de tatal tau.... daca imi facea mie asta il crapam pe mosneag  big_smile