1

Subiect: Donez melci si plante

Salut. Un melc pomaceea cred si restul comunitari, comunitarii sunt mici 2-5 mm. Mai am o mana de plantute de suprafata, nu stiu cum se numesc.

2 Editat de rider (2014-07-20 13:16)

Re: Donez melci si plante

Valabil pana maine seara, eventual pot sa vin pana la metrou Aparatorii Patriei.

Re: Donez melci si plante

Ioan, nu doneaza nimeni melci comunitari, majoritatea vrem/ne chinuim sa scapam de ei!  lol

4

Re: Donez melci si plante

Ahaaaaaa lol , nu am stiut Dane. Eu deocamdata nu am in acvariu, erau intr-un bidon si mi-a fost mila sa-i arunc. Atunci se arunca, mai raman plantutele daca vrea cineva. :noroc

Re: Donez melci si plante

sa donezi melci comunitari, tare asta!!!!!!!!!!! :apl  :apl  :apl  :apl  :apl  :apl  :apl  da mi mie vreo doi saci smile))))))))))))))))))))))

6

Re: Donez melci si plante

De ce ai nevoie de 2 saci? poate iti dau eu o punguta...
Si ca sa nu mai radeti asa tare sa stiti ca era un coleg care acum vreo luna-doua cauta melci ca mancare pt. niste ciclide ce le avea...

Re: Donez melci si plante

mariuspopa69 A scris:

sa donezi melci comunitari, tare asta!!!!!!!!!!! :apl  :apl  :apl  :apl  :apl  :apl  :apl  da mi mie vreo doi saci smile))))))))))))))))))))))

Sa manance si gura la GT un melc-doi....nu ??? lol

marian37

Re: Donez melci si plante

floreamarian37 A scris:
mariuspopa69 A scris:

sa donezi melci comunitari, tare asta!!!!!!!!!!! :apl  :apl  :apl  :apl  :apl  :apl  :apl  da mi mie vreo doi saci smile))))))))))))))))))))))

Sa manance si gura la GT un melc-doi....nu ??? lol

GT mananca numai creveti sakura si yelow wink
hai sa nu ne bagam in topicul omului , lasa l sa si doneze melcii smile))))))))))))

9

Re: Donez melci si plante

A mai ramas un sac :pp

Re: Donez melci si plante

Botia papa melci.

11

Re: Donez melci si plante

Plantutele mai sunt valabile doar azi. :noroc

Re: Donez melci si plante

Multumesc pentru plante si melci. Discusii stau acum mai la umbra ....
Bine, ar mai trebui un nuc deasupra.
^:)^

Bucuresti Eroii Revolutiei

13

Re: Donez melci si plante

Cu placere, pacat ca nu a fost mai mult din fiecare. :noroc