1

Subiect: Filtru Extern Tetratec 1200

Vand/ schimb filtrul mentionat in titlu.
Il am de aproape 1 an (nu l-am luat nou) si in urma cu ceva timp a inceput sa imi picure.
Mi-am cumparat un JBL atunci, in ideea ca il repar si pe acesta dupa. Momentan, repararea lui nu imi este o prioritate, drept urmare m-am decis sa il vand/ schimb smile

Filtrul este complet, toate accesoriile, problema fiind, probabil la garnitura O Ring.
Butonul de amorsare are si el o problema cred, dara nu impiedica functionalitatea filtrului.

Cineva care se pricepe, cred ca poate remedia problemele. smile

Pretul este 300 RON, iar la schimb, sunt interesat de diferite accesorii pentru acvarii: filtru intern, pompa valuri, incalzitor, capac acvariu (80*35), lampa Hang On, etc.
Eventual, m-ar interesa si un acvariu.
Astept propuneri!  :smoke

Leo
0740438298

2

Re: Filtru Extern Tetratec 1200

Ma intereseaza si un alt filtru extern de o capacitate mai mica (400/ 700), functional!

3

Re: Filtru Extern Tetratec 1200

Nu inteleg ideea?

4

Re: Filtru Extern Tetratec 1200

Un nesimtit care isi face de cap pe site si vad ca nu ia nimeni nici o masura!!!!!!!!!

Calitatea se plateste!

5

Re: Filtru Extern Tetratec 1200

Pai vorbeste cu subiect si predicat.
Daca citesti tot anuntul meu, intelegi ca sunt interesat de un filtru de genul celui propus de tine, in schimbul celui de capacitate mai mare.

6

Re: Filtru Extern Tetratec 1200

Interesele noastre nu se intersecteaza, asa ca te rog sa te retragi din discutie!
Observ ca ai umplut forumul astazi!

O zi buna!
Si spor la vanzare!  :melc

Re: Filtru Extern Tetratec 1200

Probabil ca vrea sa il dea la schimb,plus diferenta...

marian37

8 Editat de Ancistrus (2014-07-23 17:18)

Re: Filtru Extern Tetratec 1200

remusadrian26 A scris:

Nu exista circumstante, oricat de rele ar fi, din care un om intelept sa nu poata scoata ceva bun: nici circumstante, oricat de bune ar fi pe care cel intelept sa nu le foloseasca spre paguba lui.

Spunea un om intelept ! :scool

   Acelasi "intelept" spunea "Cel mai bun mod de a te păcăli singur este să te crezi mai şmecher decât ceilalţi."
   Ti se potriveste manusa lol  lol

PS: Scuze leounltd, succs la cumparare... asta daca te lasa "inteleptul" sa o faci lol

9

Re: Filtru Extern Tetratec 1200

Ancistrus A scris:
remusadrian26 A scris:

Nu exista circumstante, oricat de rele ar fi, din care un om intelept sa nu poata scoata ceva bun: nici circumstante, oricat de bune ar fi pe care cel intelept sa nu le foloseasca spre paguba lui.

Spunea un om intelept ! :scool

   Acelasi "intelept" spunea "Cel mai bun mod de a te păcăli singur este să te crezi mai şmecher decât ceilalţi."
   Ti se potriveste manusa lol  lol

PS: Scuze leounltd, succs la cumparare... asta daca te lasa "inteleptul" sa o faci lol

lol

10

Re: Filtru Extern Tetratec 1200

floreamarian37 A scris:

Probabil ca vrea sa il dea la schimb,plus diferenta...

Nu are ce sa schimbe...nu are "fizic" produsele pe care pretinde ca le vinde.
Omul se plictiseste acasa, dupa cum stii, e vacanta la copii in perioada asta.
Si pe fondul plictiselii, si-a deschis un PetShop imaginar, e doar in mintea lui...iar de acolo,  incearca sa vanda.  :stupid

Asa vad eu lucrurile!  :pp

11

Re: Filtru Extern Tetratec 1200

:smoke

12

Re: Filtru Extern Tetratec 1200

:fok

13

Re: Filtru Extern Tetratec 1200

sal.am un tetratec ex700,e pus la un acvaiu de 230l.are o problema cu un robinet de la "in".s-au rupt cateva picioruse de la "piulita" care strange robinetul.i-am dat cu niste banda adeziva si functioneaza parfect.in rest nu are absolut nici-o problema,nu curge,nu face zgomot.te intereseaza la schimb?

14

Re: Filtru Extern Tetratec 1200

:smoke

15

Re: Filtru Extern Tetratec 1200

Momentan rezervat! wink