21

Re: Inchis

reisz_medre A scris:
cristinucu A scris:

Il cunosc si sta cam departe de mine si nu ma intereseaza guppy de la el.

Vezi poate îi aduce el şi-ţi mai dă şi o bere! :stupid

S-a facut. Chiar i-am propus si eu asta, dar tot nu a vrut. Am zis sa-mi dea macar un leu pe bucata, asta ca sa nu-i manance pe lumea ailalta... :pp  big_smile

Re: Inchis

Daca ai fi stat mai aproape de zona mea as fi cumparat guppy de la tine si daca vindeai guppy la 4-5 cm, ca nu am cum sa ajung in zona ta dar vad ca pricepi cam greu domnule Viorel si nu prea imi place ca ai obiceul de a para lumea, urat din partea ta, deci te rog sa te mai abtii de la comentarii ca nu imi place.

acvarist batran

23

Re: Inchis

Dupa o luna si doua zile, nu pot sa cred ca nu reusesti sa cumperi "specia de pesti guppy", cu toate ca unii colegi au incercat sa te ajute  mad
In perioada asta, cred ca aveai timp si de o fuga in America de Sud sa iti aduci cativa...

Fara suparare, dar deja irita mesajul asta repetat, adunat cu pretentiile tale..

O zi buna si spor la cumparat!

24

Re: Inchis

Dupa o luna si doua zile, nu pot sa cred ca nu reusesti sa cumperi "specia de pesti guppy", cu toate ca unii colegi au incercat sa te ajute  mad
In perioada asta, cred ca aveai timp si de o fuga in America de Sud sa iti aduci cativa...

Fara suparare, dar deja irita mesajul asta repetat, adunat cu pretentiile tale..

O zi buna si spor la cumparat!

25

Re: Inchis

Daca nu intelegeti ca respectivul are o problema si continuati sa discutati pe marginea subiectului nu pot sa cred decat ca si voi aveti oarece probleme:( Trist.

26

Re: Inchis

Tinand cont ca este un forum public, prin definitie, cred ca am dreptul sa imi dau cu parerea.
Trist, este cand apar remarci de genul celei pe care ai facut-o tu. tongue

PS: am vrut doar sa iti raspund, pentru ca mi te-ai adresat oarecum direct, dar nu o sa duc discutia mai departe.