1 Editat de bogdivaio (2010-03-01 18:26)

Subiect: Micro si macroelementele din acvariile plantate si carentele acestora

Povesti aiurea in tranvai(poezii,balade,articole furate si plagiate,copy/paste)..aveti grija va poate influenta karma !!! lol

AVIZ: Fara bibliografie ! lol

Re: Micro si macroelementele din acvariile plantate si carentele acestora

Rog fara alte comentarii,postari inafara subiectului din textul de mai sus!!!

Multumesc pentru intelegere.

3

Re: Micro si macroelementele din acvariile plantate si carentele acestora

Iar un copy - paste unde nu vrei sa pui si sursa/autorul ...am sa intreb autorul care il stim amandoi ce parere are despre asta.

Re: Micro si macroelementele din acvariile plantate si carentele acestora

Tudor A scris:

Iar un copy - paste unde nu vrei sa pui si sursa/autorul ...am sa intreb autorul care il stim amandoi ce parere are despre asta.

sa-ti rapund putin la intrebarea cu autorul ca vad ca e importanta pentru tine
...nu pot sa postez sursa pentru ca e un alt forum de acvaristica(sa zicem concurenta)

In fine pe cine deranjeaza sa nu citeasca doar sunt atatea teme mai interesante sau se pot inchide toate temele postate de mine ca putin imi pasa..atata timp cat e libera circulatie a informatiei nu vad care e problema!
O mica paranteza...Se fac licente,mastere si doctorate cu copy/paste si stim toti asta,inclusiv cei ce examineaza,deci hai sa nu ne mai batem cu pumnul in piept...nu conteaza sursa ci conteaza continutul!

Repet daca deranjeaza se poate "ciuruii" tema si cu asta am incheiat ca ma pierd in detalii!
Hai,pa,pa,pa,pa.

5

Re: Micro si macroelementele din acvariile plantate si carentele acestora

Puteai macar sa pui drept de autor, omul ala s-a straduit sa adune informatiile de pe net. Nu trebuia specificat site'ul ci numele celui care a scris articolul. Si nu mai fi asa ignorant. Tudor a zis bine ce a zis.

"hai pa pa pa" smile

6 Editat de bogdivaio (2010-03-01 17:30)

Re: Micro si macroelementele din acvariile plantate si carentele acestora

asa sunt eu ma ignorant si cu capul pe sus...defect profesional!
Repet,pe cine deranjeaza e liber sa aleaga altceva!

P.S. am sa scriu numele de user sau pe cel adevarat daca il gases, a celui care a facut articolul,poate va avea o relevanta mai mare!

7

Re: Micro si macroelementele din acvariile plantate si carentele acestora

Mai bogdivaio, eu te stiu de mult pe forumul respectiv cand cereai informatii ca de la un mare incepator, acolo esti novice si aici dintr-o data dai in expertiza, dai sfaturi, iti dai cu parerea peste munca altora, si ce sa mai zic de faptul ca INCA nu ai pus nicio poza cu acvariul tau.
Chiar nu-mi sta in fire sa critic lumea, dar tu deja intreci masura, ia pune tu pozele alea care le tot promiti de ceva vreme incoace cu acvariul tau, si din partea mea ai "jos palaria" wink

P.S: te scutesc eu de cautare, estevorba de andreic

8 Editat de bogdivaio (2010-03-01 17:47)

Re: Micro si macroelementele din acvariile plantate si carentele acestora

te-ai gandit vreodata ca se poate sa intre mai multe persoane pe un cont?!...novice o sa fiu toata viatza pe langa unii pentru ca nu imi permit( din cauza timpului si a banilor) sa fac acvaristica la nivelul la care mi-as dori.

Si apropo de poze,o sa le pun si alea candva...cu copy?paste lol

P.S.nu am nimic nici cu Tudor si nici cu tine,defapt nu am o problema cu nimeni..ficare scrie ce gandeste si asta fac si eu si voi continua sa o fac in stilul caracteristic,fie ca unora le place sau nu.

9 Editat de Avatar (2010-03-01 17:52)

Re: Micro si macroelementele din acvariile plantate si carentele acestora

ok, bogdi, nu m-am gandit la asta e drept...dar eu tot astept pozele cu acvariul tau big_smile

L.E: eu de 3 luni am intrat in blat, este costisitor intradevar, dar poti face ceva frumos/interesant si cu un minim de bani, si eu mi-as face acvariul mult mai frumos cu scule mult mai profesionale, dar eh...atat imi permite bugetul

10

Re: Micro si macroelementele din acvariile plantate si carentele acestora

Bogdane tata esti in corzi!!!! tongue....arunca prosopul cat mai este timp ,ca te fac colegii ko wink

11

Re: Micro si macroelementele din acvariile plantate si carentele acestora

De la arat un plug
Venea incet spre casa
Si, la un bou pe jug,
O musca se-asezase.
Iar ei, spre-ntampinare,
O alta musca-n zbor
Ii face intrebare:
— De unde, draga sor'?
— Si mai intrebi de unde!
Ei musca ii raspunde
C-un aer suparat. Au nu pricepi ce facem?
Nu vezi ca noi ne-ntoarcem
Din camp, de la arat! Spre lauda desarta
Multi zic: noi am lucrat,
Cand ei lucreaza-n fapta,
Ca musca la arat. Asa fac unii cu articolele...ca musca la arat big_smile

12

Re: Micro si macroelementele din acvariile plantate si carentele acestora

Tudore esti de belea lol:lol::lol::lol:

13 Editat de bogdivaio (2010-03-01 17:54)

Re: Micro si macroelementele din acvariile plantate si carentele acestora

pelly67 A scris:

Bogdane tata esti in corzi!!!! tongue....arunca prosopul cat mai este timp ,ca te fac colegii ko wink

eu sunt genul lui mircica...da-ti fratilor cat puteti,ca nu imi pasa daca imi afectati karma lol

Apropo tudor,buna poezia...
Poate ne dai si bibliografia!..sau ai scris-o tu?! lol

14 Editat de Tudor (2010-03-01 17:57)

Re: Micro si macroelementele din acvariile plantate si carentele acestora

a nu se intelege ca este poezia mea...autorul este Al. Donici
lol:lol::lol:


PS: poeziile nu au bibliografie au doar autor

15

Re: Micro si macroelementele din acvariile plantate si carentele acestora

sunte-ti de belea toti....am tras la fiare 2 luni si acum ma ingras de ras cu voi! lol:lol::lol:

16

Re: Micro si macroelementele din acvariile plantate si carentele acestora

adica ce vrei sa insinuezi?!.ca esti tu bine facut si noi iti stricam armonia corpului lol...ce modest esti big_smile

17

Re: Micro si macroelementele din acvariile plantate si carentele acestora

Tudor, si eu credeam ca tu ai scris-o....ne-ai bagat in ceata pentru o clipa tongue

18

Re: Micro si macroelementele din acvariile plantate si carentele acestora

Avatar ma omori!!!!! lol:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

19

Re: Micro si macroelementele din acvariile plantate si carentele acestora

"Rog fara alte comentarii,postari inafara subiectului din textul de mai sus!!!"....Bogdane s-a dus dracu subiectu tau!:lol::lol::lol::lol:

20

Re: Micro si macroelementele din acvariile plantate si carentele acestora

Deci da, fierul este bun pentru plante, eu recomand ferrotabs de la JBL big_smile