Subiect: blue acara

Donez o pereche de blue acara. Am vrut sa am doua perechi dar se pare ca nu se pot opri din bataie, asa ca voi dona o pereche.

Re: blue acara

Daca pana maine nu i vrea nimeni , ii duc la piata.

Re: blue acara

Pune i la curier la Iasi, platesc eu tot. Chemi curierul acasa sau la birou , fara nici un efort din partea ta. Caut de mult ciclide americane mici si nu gasesc in Iasi.
Daca esti de acord iti dau adresa.
Multumesc,
Anca

4

Re: blue acara

Salut, daca mai este valabil i-as dori eu

Re: blue acara

ancamarketing A scris:

Pune i la curier la Iasi, platesc eu tot. Chemi curierul acasa sau la birou , fara nici un efort din partea ta. Caut de mult ciclide americane mici si nu gasesc in Iasi.
Daca esti de acord iti dau adresa.
Multumesc,
Anca

da mi adresa prin sms 0720352788, pm-ul nu merge

Re: blue acara

Multumesc tare mult, te rog sa ma anunti cand trimiti ca sa iau legatura repede cu firma de curierat, sa i ridic cat mai repede.

7

Re: blue acara

anca, chiar daca ii suni, pestii tot vor sta o noapte in depozitul lor.

Re: blue acara

nu patesc nimic o noapte, ideea era sa i preiau de la ei cat mai dimineata, de obicei mie imi livreazacoletele dupa 5 dupa amiaza ca stau la periferie. Daca ii sun si ma duc eu la ei, scurtez cateva ore bune si plimbatul lor prin masina, asta era ideea.

Re: blue acara

ancamarketing A scris:

nu patesc nimic o noapte, ideea era sa i preiau de la ei cat mai dimineata, de obicei mie imi livreazacoletele dupa 5 dupa amiaza ca stau la periferie. Daca ii sun si ma duc eu la ei, scurtez cateva ore bune si plimbatul lor prin masina, asta era ideea.

Ia incearca sa i lasi aluia cate 10 lei sa vezi cum vine cu ei in dinti la.prima ora smile)))))))

Re: blue acara

Daca ar fi aceeasi firma de curierat tot timpul si acelas baiat i as lasa, dar asa prefer sa ma duc eu dupa ei, de obicei ma intalnesc pe traseul lor, care oricum e in zona, maxim 7 km distanta.
Sa mi spui daca i ai pus si cu ce firma, ca sa sun la ei.
Multumesc inca o data.
Numai bine, ape limpezi.